مجموعه پک «Performance Elite Center» در آکادمی تیم‌های ملی که در آن بازیکنان علاوه بر تمرین، می‌توانند ریکاوری کرده و در صورت مصدومیت روند درمانی خود را پشت سر بگذارند، در زمان ریاست علی کفاشیان بر فدراسیون فوتبال و در مراسمی با حضور گودرزی وزیر وقت ورزش و جوانان افتتاح شد.علی کفاشیان درگذشت,علی کفاشیان در دبی,علی کفاشیان محروم شد,علی کفاشیان کیست,علی کفاشیان اهل کجاست,علی کفاشیان استقلالی,استعفای علی کفاشیان,اصالت علی کفاشیان,اقای علی کفاشیان,علی کفاشیان بانک مرکزی,بیوگرافی…
چه کسی «پک» را به نام تاج کرد؟

 مجموعه پک «Performance Elite Center» در آکادمی تیم‌های ملی که در آن بازیکنان علاوه بر تمرین، می‌توانند ریکاوری کرده و در صورت مصدومیت روند درمانی خود را پشت سر بگذارند، در زمان ریاست علی کفاشیان بر فدراسیون فوتبال و در مراسمی با حضور گودرزی وزیر وقت ورزش و جوانان افتتاح شد.

روزنامه همشهری با انتشار  تصویری نوشت: مجموعه‌ای که پیگیری‌های ویژه و همیشگی کارلوس کی‌روش در احداث آن سهم زیادی داشت. روز گذشته اما عکس تابلوی یادبود افتتاح این ساختمان در برخی از رسانه‌ها منتشر شد که در آن نوشته شده این مجموعه در زمان ریاست مهدی تاج در فدراسیون فوتبال افتتاح شده است. موضوعی که واکنش بسیاری ازجمله علی کفاشیان را در بر داشت. باید دید چه‌کسی تابلوی افتتاح این مجموعه را عوض کرده و به نام رئیس مستعفی فدراسیون زده است.