خبرمهم: باقری گفت: از آنجایی که ابعاد پرونده طبری روشن است نبود منصوری ایرادی به آن وارد نمی‌کند.پرونده طبری چیست,پرونده اکبر طبری,ماجرای پرونده طبری,پرونده قضایی طبری,موضوع پرونده طبری,پرونده فساد طبری,متهمان پرونده طبری,بازپرس پرونده طبری,پرونده ی اکبر طبری,پرونده آقای طبری,
نبود منصوری ایرادی به پرونده طبری وارد نمی‌کند

خبرمهم: باقری گفت: از آنجایی که ابعاد پرونده طبری روشن است نبود منصوری ایرادی به آن وارد نمی‌کند.

علی باقری کنی معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر درباره مرگ قضی منصوری، اظهار کرد: پلیس اینترپل درحال حاضر پیگیر موضوع است، زیرا به کسی که تحت تعقیب است نباید صدمه‌ای وارد شود. به هرحال تعداد دیگری از متهمان مفاسد اقتصادی هم در کشور‌های دیگر هستند، اما آن کشور‌ها اقداماتی برای استرداد متهمان نمی‌کنند.

وی افزود: با وجود آن که ایران توافق دوجانبه‌ای با رومانی نداشته، اما این کشور با ما همکاری کرد و متهم را تحت نظر قرارداد.

باقری با بیان اینکه منصوری در رومانی تحت نظر بود، گفت: بنا بر دستور قاضی رومانیایی قرار شد برای استرداد این متهم اقدامات قانونی انجام شود و از همین رو دستور تحت نظر بودن یک ماهه منصوری صادر شده یود.

معاون بین الملل قوه قضائیه تصریح کرد: درحال حاضر پرونده‌ای که منصوری در آن نقش داشته جاری است و ابعاد مختلفی دارد، اما موضوع و طرف‌های دیگر پرونده روشن هستند و نبود منصوری به پرونده صدمه‌ای وارد نمی‌کند و بعید می‌دانم که در صورت نبود این متهم ایرادی به پرونده وارد شود./yjc

 

 

.