خبرمهم: امام جمعه بجنورد گفت: از آن جایی که جوانان و دختران ایرانی مورد هدف دشمنان انقلاب اسلامی هستند، خانواده‌ها باید مراقب دختران خود باشند.تاکید امام جمعه بجنورد,مراقبت خانواده ها از دختران خود,امام جمعه بجنورد,جوانان و دختران ایرانی,هدف دشمنان انقلاب اسلامی,خانواده‌ها باید مراقب دختران خود باشند,
تاکید امام جمعه بجنورد بر مراقبت خانواده ها از دختران خود

خبرمهم: امام جمعه بجنورد گفت: از آن جایی که جوانان و دختران ایرانی مورد هدف دشمنان انقلاب اسلامی هستند، خانواده‌ها باید مراقب دختران خود باشند.

حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، در آیین عبادی و سیاسی نمازجمعه، با اشاره به اینکه از اول تیرماه دهه کرامت آغاز می‌شود، اضافه کرد: پس از انقلاب اسلامی نام‌گذاری‌هایی انجام شد که بار ارزشی دارد و دهه کرامت نیز یکی از این مناسبت‌های بسیار با اهمیت برای مسلمانان است.

وی با بیان اینکه ولادت حضرت معصومه(س) با عنوان روز دختر نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: حضرت معصومه(س) محافظ فرزندان پدر بود و سختی‌های بسیاری را تحمل کرد که در نهایت در هجرتی که به قم داشتند از دنیا رفتند.

حجت‌الاسلام یعقوبی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به طور علنی اعلام کرده‌اند که به دنبال نابودی خانواده‌های ایرانی هستند و یکی از مهمترین ارکان خانواده نیز دختران و زنان جامعه هستند و از همین جهت خانواده‌ها باید با دقت بیشتری مراقب فرزندان خود باشند.

امام جمعه بجنورد تاکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از دختران با حیا و عفیف که زندگی خود را بر اساس نجابت و پاکی تنظیم کرده‌اند، می‌ترسند.

وی با تاکید براینکه انسان مومن نباید در جمع‌هایی که فساد در آن وجود دارد حضور داشته باشند، ادامه داد: اگر درجایی فساد وجود دارد باید از آنجا فاصله گرفت و اگر توان تغییر آن مکان را دارید می‌توانید آن جمع را تغییر دهید.

امام جمعه بجنورد تاکید کرد: مومن واقعی در جمع‌هایی که غیبت می‌کنند حضور پیدا نمی‌کند و از طرفی خود نیز اهل غیبت کردن نیست.

وی با تاکید براینکه غیبت کردن نشان از ضعف و ناتوانی افراد دارد، اظهار کرد: انسانی که جسارت داشته باشد و به نقد خود مطمئن باشد هیچگاه غیبت نمی‌کند و رو در روی طرف مقابل حرف خود را بیان می‌کند./ایسنا

 

 

.