داشتن پوستی سالم، صاف رمز و راز جوانی است، برای این کار همواره صورت خود را پیش از خواب بشورید و حالت بدنی خود را پیش از خواب به خوبی نگه دارید.خواب راحت نوزاد,خواب راحت ندارم,خواب راحت در بارداری,خواب راحت داشته باشیم,خواب راحت در شب,خواب راحت با طب سنتی,خواب راحت با گلاب,خواب راحت با دمنوش,خواب راحت با گیاهان دارویی,خواب راحت برای نوزاد,خواب راحت برای کودک 2 ساله,به خواب رفتن راحت,کمک به خواب راحت,چگونه خواب راحت تری داشته باشیم,
عادت های پیش از خواب برای حفظ جوانی

داشتن پوستی سالم، صاف رمز و راز جوانی است، برای این کار همواره صورت خود را پیش از خواب بشورید و حالت بدنی خود را پیش از خواب به خوبی نگه دارید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مدیکال رو، مراقبت از پوست یکی از قوانین مهمی است که به جوان ماندن پوست تا حد ممکن کمک خواهد کرد. اگر اکنون این عادت ها را انجام دهید، پس از چند سال قادر خواهید بود از خودتان بخاطر ظاهر خوب و مرتب صورت خود تشکر کنید.

قانون شماره 1: همیشه قبل از خواب آرایش خود را پاک کنید

غفلت از این قانون باعث پوسته شدن پوست ، جوش و سوزش و همچنین شکنندگی و ریزش مژه خواهد شد.

قانون شماره 2: به درستی بخوابید

خوابیدن در موقعیت مناسب می تواند کمک کننده خوبی برای حفظ پوست جوان باشد. بهترین گزینه خوابیدن روی پشت خود با یک بالشت نخی است.

نوشابه های الکلی رطوبت بدن را از بین می برند ، باعث کم آبی آن می شوند و همچنین روی خواب تأثیر منفی می گذارد. هر دوی این عوامل به وخیم تر شدن پوست شما نیز منجر می شود.

آب فراوان بخورید، از محصولات آب رسان پوست استفاده کنید و ضد آفتاب را فراموش نکنید حتی در روزهای ابری.

 

.