دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت كه چیزهای جالب زیادی درباره سقوط احتمالی یوفوها (بشقاب پرنده ها) در ایالت نیومكزیکو در سال 1947 می داند و منتفی ندانست كه اطلاعات مربوط به این حادثه زمانی افشا شود.وعده ترامپ,افشای اسناد سری,بشقاب پرنده ها,
وعده ترامپ: در مورد افشای اسناد سری درباره بشقاب پرنده ها فکر خواهم کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت كه چیزهای جالب زیادی درباره سقوط احتمالی یوفوها (بشقاب پرنده ها) در ایالت نیومكزیکو در سال 1947 می داند و منتفی ندانست كه اطلاعات مربوط به این حادثه زمانی افشا شود.

به گزارش اسپوتنیک، در منابع مختلف این روایت که جسم سقوط کرده در نزدیکی شهر روزول یک سفینه فرا زمینی و خلبان آن از سیارات دیگر بود و دولت آمریکا وی را دستگیر و مخفی کرده  ، طرفداران زیادی بدست آورده است.

ترامپ در مصاحبه ای با پسرش دونالد ترامپ جونیور در آستانه روز پدر که 19 ژوئن در ایالات متحده برگزار می شود ، به بحث درباره "حادثه روزول" پرداخت.

به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس ، رئیس جمهور آمریکا در این مصاحبه اظهار داشت: "من با تو درباره دانستنی ها خود درباره این موضوع صحبت نخواهم کرد اما این دانستنی ها بسیار جالب هستند."

ترامپ در پاسخ به این سؤال كه آیا این اطلاعات زمانی فاش خواهند شد یا خیر ، گفت: "من در مورد آن فكر خواهم كرد."

طبق موضع رسمی نیروی هوایی ایالات متحده ، شیئی  پیدا شده در روزول یک بالن هوایی بود که در چارچوب یک برنامه محرمانه مورد استفاده قرار داشته است.

 

 

.