رئیس جمهور روسیه: تبدیل اقتصاد به ابزاری برای فشار و رویارویی جایز نیست.موضوع دیدار قریب‌الوقوع,رهبران 5 کشور هسته‌ای,رئیس جمهور روسیه,تبدیل اقتصاد,ابزاری برای فشار و رویارویی جایز نیست,
موضوع دیدار قریب‌الوقوع رهبران 5 کشور هسته‌ای چه خواهد بود؟

رئیس جمهور روسیه: تبدیل اقتصاد به ابزاری برای فشار و رویارویی جایز نیست.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اعلام نمود که موضوع اقتصاد جهانی و بحران کرونایی، موضوعات جداگانه دیدار قریب‌الوقوع  رهبران 5 کشور هسته‌ای، اعضای دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد خواهند بود.

ولادیمیر پوتین در مقاله‌ای در باره جنگ جهانی دوم که در نشریه نشنال اینترست به چاپ رسیده نوشته است:«مهمترین مسأله مورد بحث در دستور روز دیدار آتی، وضعیت اقتصاد جهانی است. مهمتر از همه رفع بحران اقتصادی است که ویروس همه‌گیر کرونا موجب بروز آن شده است».

به گفته وی، کشورهای جهان اقدامات بیسابقه‌ای را برای دفاع از تندرستی و زندگی ساکنان و حمایت از شهروندان که با وضعیت دشوار حیاتی روبرو شده‌اند، به انجام می رسانند.

پوتین در ادامه نوشت:«توانایی ما به عنوان شرکای واقعی در کار مشترک و همکاری نشان خواهد داد که عواقب این ویروس همه‌گیر تا چه اندازه جدی است و تا چه حد سریع اقتصاد جهانی می تواند این بحران را پشت سر بگذارد».

رئیس جمهور روسیه متذکر شد که تبدیل اقتصاد به ابزاری برای فشار و رویارویی جایز نیست.

 

 

.