به گزارش اسپوتنیک، بانو کتایون امیرابراهیمی بازیگر پیشکسوت ایرانی در یک ویدئو اعلام کرده است که مادر او اهل شوروی سابق بوده است و دارای ژن روسی است.کتایون امیرابراهیمی جوانی,کتایون امیرابراهیمی وهمسرش,کتایون امیرابراهیمی عکس,کتایون امیرابراهیمی ودخترش,کتایون امیرابراهیمی بازیگر,کتایون امیرابراهیمی بازیگر قدیمی,کتایون امیر ابراهیمی قبل از انقلاب,کتایون امیر ابراهیمی قبل انقلاب,کتایون امیر ابراهیمی اینستاگرام,کتایون امیر ابراهیمی اهل کجاست,کتایون امیر ابراهیمی اینستا,کتایون امیر ابراهیمی الان کجاست,کتایون…
بانوی بازیگر پیشکسوت ایرانی با ژنی از شوروی سابق

به گزارش اسپوتنیک، بانو کتایون امیرابراهیمی بازیگر پیشکسوت ایرانی در یک ویدئو اعلام کرده است که مادر او اهل شوروی سابق بوده است و دارای ژن روسی است.

پدر کتایون امیرابراهیمی کارمند وزارت خارجه بوده و وقتی به باکو رفته بود با مادر او آشنا شد و ازدواج کرد. مادر کتایون اهل باکو بود و تحصیلاتش را در شوروی گذرانده بود. او در مورد نحوه ازدواج پدر و مادرش گفته است که در سفری که پدرم به باکو رفته بود با مادرم آشنا شد و در آنجا از مادرم خواستگاری کرد. مادرم در شوروی تحصیل کرده بود و چون مدرک دانشگاه باکو در آن زمان معتبرتر از مدرک تحصیلی دانشگاه‌های ایران بود پس از این که مادرم به ایران آمد به عنوان دبیر ورزش مشغول به کار شد.

همچنین در ویدئویی این بانو اعلام کرده است که نوه امیر الامرا است و دوست ندارد که منت کسی را برای بازی در فیلم یا سریال خود بکشد. او عنوان کرده است که هر کس مرا دوست دارد و دوست دارد که در فیلم او بازی کنم خودش بسمت من باید بیاید.
بسیاری از کاربران با ادای احترام نسبت به این بانوی بازیگر پیشکسوت عنوان کردند که باکو استان جدا شده ایران است و زمانی جزو شوروی سابق بوده است. بنابراین در هر دو حالت ژن او روسی محسوب نمی شود. بسیاری از کاربران زیبایی این بانو را تحسین کرده و معتقدند که یکی از بازیگران خوش سیمای ایرانی است. به گفته عده ای از کاربران، کارگردانان و تهیه کنندگان باید بیشتر از پتانسیل بازیگران قدیمی و پیشکسوت استفاده کنند تا بعدا افسوس فیلم های بازی نکرده آنان را نخورند.
بعضی از کاربران نیز غرور و فخر فروشی در این بازیگر را نپسندیدند و معتقدند که او طوری صحبت کرده است که گویی ژنی برتر از دیگران دارد.

 

 

.