خبرمهم: وکیل سرمربی سابق پرسپولیس از رد یشنهاد مالی این باشگاه برای تسویه حساب با وکلش خبر داد و اعلام کدر این پرونده باید در CAS پیگیری شود.برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس,برانکو ایوانکوویچ سرمربی چه تیمی است,برانکو ایوانکوویچ و همسرش,برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس شد,برانکو ایوانکوویچ تحصیلات,برانکو ایوانکوویچ اهل کدام کشور است,برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی ایران,برانکو ایوانکوویچ اهل کجاست,برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس رفت,برانکو ایوانکوویچ از کدام کشور است,برانکو ایوانکوویچ اهنگ,برانکو ایوانکوویچ…
برانکو پیشنهاد تسویه حساب پرسپولیس را رد کرد/ ۱۰۴ هزار فرانک هزینه اضافه روی دست سرخ‌ها

خبرمهم: وکیل سرمربی سابق پرسپولیس از رد یشنهاد مالی این باشگاه برای تسویه حساب با وکلش خبر داد و اعلام کدر این پرونده باید در CAS پیگیری شود.

دارو بوشیچ ، درباره آخزین وضعیت پرونده شکایت برانکو ایوانکوییچ و دستیارانش از پرسپولیس اظهار کرد: وضعیت فعلی پرونده این‌گونه است که اعتراض پرسپولیس در CAS پیگیری می‌شود و ما هم باید این هفته لایحه خودمان را در به دادگاه عالی ورزش ارسال کنیم. هزینه ابتدایی این دادرسی برای هریک از موکلان من (برانکو، زلاتکو، مارکو و ایگور) ۲۶ هزار فرانک خواهد بود که جمعا ۱۰۴ هزار فرانک می‌شود و این پول را نیز باید پرسپولیس پرداخت کند.

وکیل سرمربی پیشین پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس تماسی برای مذاکره و رسیدن به یک توافق انجام شده است یا خیر، گفت: تماسی برقرار شد و صحبت کردیم اما پیشنهاد مالی باشگاه پرسپولیس از سوی برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش پذیرفته نشد.

به گزارش ایسنا، باشگاه پرسپولیس بر اساس رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا، باید یک میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو ایوانکوویچ، ۱۶۲ هزار و ۴۸۰ یورو به ایگور پانادیچ،  ۲۰۵ هزار یورو به زلاتکو ایوانکوویچ و ۱۱۵ هزار یورو به مارکو استیلینوویچ بپردازد.

مدیران باشگاه پرسپولیس در هفته‌های گذشته اعلام کرده بودند که در حال مذاکره با برانکو هستند اما از طرف دیگر برای رای صادر شده به دادگاه عالی ورزش اعتراض کرده‌اند. حالا این باشگاه برای این اعتراض تا اینجا باید ۱۰۴ هزار فرانک بپردازد و منتظر صدور رای نهایی باشد./ایسنا

 

 

.