در جلسه نهایی امروز یوفا شکل جدید برگزاری لیگ قهرمانان و لیگ اروپا و نیز میزبانان مراحل نهایی این دو تورنمنت معرفی شد.لیگ قهرمانان اروپا 2020,لیگ قهرمانان اروپا از کی شروع می شود,لیگ قهرمانان اروپا از چه سالی شروع شد,لیگ قهرمانان اروپا امشب,لیگ قهرمانان اروپا امسال,لیگ قهرمانان اروپا اخبار,لیگ قهرمانان اروپا اینستاگرام,لیگ قهرمانان اروپا این هفته,لیگ قهرمانان اروپا اقای گل,آهنگ لیگ قهرمانان اروپا,آ اس رم لیگ قهرمانان اروپا,آ اس رم پورتو لیگ قهرمانان اروپا,آ اس رم در لیگ قهرمانان اروپا,لیگ قهرمانان…
رسمی؛تکلیف لیگ قهرمانان اروپا مشخص شد

در جلسه نهایی امروز یوفا شکل جدید برگزاری لیگ قهرمانان و لیگ اروپا و نیز میزبانان مراحل نهایی این دو تورنمنت معرفی شد.

در نیون سوئیس قرار بود در مورد برگزاری ادامه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا تصمیم نهایی اتخاذ شود. در نهایت مقرر شد تا از دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به بعد در شهر لیسبون به انجام برسد.

پایتخت پرتغال با دو ورزشگاه بزرگ(دالوژ و آلوالاده) میزبان این بازی ها خواهد بود.

لیگ قهرمانان

هنوز ۴ بازی از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده که طبق اعلام یوفا تاریخ برگزاری این بازی ها نیز شنبه ۸ آگوست(۱۸ مرداد) خواهد بود ولی هنوز وضعیت میزبانی نامشخص است و یا در لیسبون خواهد بود یا در زمین تیم های میزبان.

دیدارهای یک چهارم نهایی به بعد اما در لیسبون و به صورت تک بازی خواهد بود و در مجموع با انجام ۷ بازی بدون تماشاگر بین ۱۲ تا ۲۳ آگوست(۲۲ مرداد تا ۲ شهریور)، سرانجام تکلیف قهرمان چمپیونزلیگ مشخص می شود. ۲۸ و ۲۹ مرداد، تاریخ انجام دو بازی نیمه نهایی و دوم شهریور نیز بازی نهایی برگزار می شود.

میزبان فینال های لیگ قهرمانان اروپا تا سال ۲۰۲۴ نیز مشخص شدند:

۲۰۲۰ : لیسبون پرتغال
۲۰۲۱ : استادیوم آتاتورک استانبول ترکیه
۲۰۲۲ : استادیوم سن پترزبورگ ، سن پترزبورگ روسیه
۲۰۲۳ : استادیوم فوتبال آرنای مونیخ آلمان
۲۰۲۴ : استادیوم ومبلی لندن انگلیس

همچنین قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی این فصل لیگ قهرمانان، جمعه ۲۰ تیر برگزار خواهد شد.
فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا از ۲۹ مهر آغاز می گردد.

لیگ اروپا

۱۵ و ۱۶ مرداد بازی های عقب افتاده دور رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا بین سویا و رم و اینتر-ختافه و به صورت تک بازی در آلمان برگزار خواهد شد و پس از انجام بازی های برگشت، از تاریخ ۲۵ مرداد، بازی های یک چهارم نهایی به بعد به صورت تک بازی در فرانکفورت آلمان به انجام خواهد رسید./ورزش سه

 

 

.