خبرمهم: برخی از باشگاه‌های لیگ برتری در حالی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواستار تعطیلی لیگ و یا پذیرفتن عواقب آن از سوی فدراسیون فوتبال شده‌اند که تعداد آنها بر خلاف اعلام قبلی برخی از مدیران لیگ برتری، فقط هفت باشگاه است.تعطیلی لیگ برتر فوتبال ایران,تعطیلی لیگ برتر ایران,تعطیلات لیگ برتر,تعطیل لیگ برتر,تعطیلات نیم فصل لیگ برتر ایران,تعطیلات نیم فصل لیگ برتر چند روز است,دلیل تعطیلی لیگ برتر,زمان تعطیلی لیگ برتر,علت تعطیلی لیگ برتر,علت تعطیلی لیگ برتر فوتبال,تعطیلی نیم فصل…
تعداد باشگاه‌های خواستار تعطیلی لیگ آب رفت

خبرمهم: برخی از باشگاه‌های لیگ برتری در حالی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواستار تعطیلی لیگ و یا پذیرفتن عواقب آن از سوی فدراسیون فوتبال شده‌اند که تعداد آنها بر خلاف اعلام قبلی برخی از مدیران لیگ برتری، فقط هفت باشگاه است.

هفت باشگاه لیگ برتری  با تهیه توماری و ارسال آن به فدراسیون فوتبال خواهان تعطیلی فصل جاری مسابقات لیگ برتر و یا پذیرفتن کلیه عواقب شروع لیگ توسط رئیس فدراسیون فوتبال شده‌اند! این باشگاه‌ها در انتهای این نامه نیز تهدید کرده‌اند در صورت عدم رسیدگی به درخواست آنها در  ۴۸ ساعت آینده، نامه خود را به فیفا و AFC ارسال خواهند کرد.

 اما از قرار معلوم در حالی که برخی از مدیران باشگاه‌ها در مصاحبه‌های مختلف اعلام می‌کردند ۱۵ باشگاه مخالف شروع لیگ هستند،‌ فقط هفت باشگاه پای این تومار را امضا کردند. این موضوع نشان می‌دهد علی‌رغم تلاش چند باشگاه و ارسال نامه مذکور به اغلب باشگاه‌های لیگ برتری، ۹ باشگاه مخالفتی با شروع لیگ ندارند.

تراکتور، ماشین‌سازی، شهر خودرو، نساجی، پیکان، نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم؛ هفت باشگاهی هستند که نام آنها در تومار امضاه شده به چشم می‌خورد. با نگاهی گذرا به اسامی این تیم‌ها می‌توان به راحتی متوجه شد که برخی از این باشگاه‌ها به دلیل وضعیت تیم خود در جدول رده‌بندی و یا اوضاع بد اقتصادی خواهان تعطیلی مسابقات هستند. ضمن اینکه برخی دیگر از همین تیم‌ها نیز تمرینات خود را از هفته‌های گذشته آغاز و حتی چندین بازی تدارکاتی برگزار کرده‌اند و مشخص نیست امضای تومار از یک سو و برگزاری تمرینات و انجام بازی تدارکاتی از سوی دیگر با چه هدفی در این باشگاه‌ها دنبال می‌شود!

لیگ برتر فوتبال , فوتبال , سازمان لیگ فوتبال ایران , لیگ برتر فوتبال , فوتبال , سازمان لیگ فوتبال ایران , لیگ برتر فوتبال , فوتبال , سازمان لیگ فوتبال ایران , لیگ برتر فوتبال , فوتبال , سازمان لیگ فوتبال ایران , لیگ برتر فوتبال , فوتبال , سازمان لیگ فوتبال ایران ,

/تسنیم