خبرمهم: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران به قیمت ۷ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان داد و ستد شد.قیمت سکه و طلا در مشهد,قیمت سکه و طلا در سال 99,قیمت سکه و طلا در بازار مشهد,قیمت سکه و طلا تسنیم,قیمت سکه و طلا امروز,قیمت سکه و طلا امروز مشهد,قیمت سکه و طلا اتحادیه مشهد,اخرین قیمت سکه و طلا,آخرین قیمت سکه و طلا امروز,آخرین قیمت سکه و طلا در بازار امروز,آخرین قیمت سکه و طلا در بازار تهران,آخرین قیمت سکه و طلا در ایران,آخرین قیمت سکه و طلا در بازار,آخرین قیمت سکه…
نرخ سکه و طلا در ۲۹ خرداد؛ سکه تمام بهار آزادی ۷ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان شد

خبرمهم: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران به قیمت ۷ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان داد و ستد شد.

نادر بذر افشان دبیرهیات مدیره  اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران ،هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز  با قیمت ۷  میلیون و ۷۹۰ هزار تومان،  نیم سکه ۳  میلیون و۸۶۰ هزار  تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و سکه گرمی  یک میلیون و ۱۰۰ هزار  تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به  یک هزار و ۷۲۶ دلار  رسیدو هر گرم طلای ۱۸ عیار به مبلغ  ۷۵۹ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌شود.

بذر افشان افزود: در حال حاضر حباب سکه حدود ۴۰۰ هزار تومان است.

دبیرهیات مدیره  اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهرانگفت: افزایش نرخ ارز بر بازار  طلا و سکه تاثیر گذاشت و باعث افزایش قیمت سکه و طلا شد.

شما می توانید نرخ امروز  طلا و سکه را در جدول زیر مشاهده کنید:
نرخ سکه و طلا در ۲۹ خرداد ۹۹
محصول نرخ (تومان)
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۷.۷۹۰.۰۰۰
سکه طرح امامی ۷.۵۰۰.۰۰۰
نیم سکه بهار آزادی ۳.۸۶۰.۰۰۰
ربع سکه بهار آزادی ۲.۱۲۰.۰۰۰
سکه گرمی ۱.۱۰۰.۰۰۰
اونس جهانی یک هزار و ۷۲۶ دلار
طلای ۱۸ عیار  ۷۵۹.۴۰۰

 

 

 

 

.