خبرمهم: یکی از مهم‌ترین اپیدمیست‌های آمریکا نسبت به بی‌تفاوتی درباره شیوع ویروس کرونا در آمریکا هشدار داد و اعلام کرد یکی از خطراتی که این کشور را در این زمینه تهدید می‌کند برنامه‌های انتخاباتی دونالد ترامپ است.دونالد ترامپ,عامل شیوع کرونا,اپیدمیست‌های آمریکا,بی‌تفاوتی درباره شیوع ویروس کرونا,شیوع ویروس کرونا در آمریکا,برنامه‌های انتخاباتی دونالد ترامپ,
دونالد ترامپ عامل شیوع کرونا می‌شود؟

خبرمهم: یکی از مهم‌ترین اپیدمیست‌های آمریکا نسبت به بی‌تفاوتی درباره شیوع ویروس کرونا در آمریکا هشدار داد و اعلام کرد یکی از خطراتی که این کشور را در این زمینه تهدید می‌کند برنامه‌های انتخاباتی دونالد ترامپ است.

یکی از مهم‌ترین اپیدمیست‌های آمریکا نسبت به بی‌تفاوتی درباره شیوع ویروس کرونا در آمریکا هشدار داد و اعلام کرد یکی از خطراتی که این کشور را در این زمینه تهدید می‌کند برنامه‌های انتخاباتی دونالد ترامپ است.

دکتر آنتونی فاوچی یکی از کارشناسان عالیرتبه در زمینه اپیدمی و بیماری‌های مسری، که اتفاقاً مورد اعتماد دونالد ترامپ است، هشدار داد برنامه‌های رئیس‌جمهور آمریکا برای برگزاری راهپیمایی و میتینگ‌های تبلیغاتی در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری می‌تواند به شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا دامن زند.

به گفته این متخصص، احتمال سرایت ویروس کرونا به افرادی که در راهپیمایی و برنامه‌های رئیس‌جمهور شرکت می‌کنند و قرار است هفته آینده از اکلاهما آغاز شود، بسیار زیاد است.

او در عین حال از کسانی که قصد دارند برای حمایت از ترامپ در این تظاهرات و میتینگ‌ها شرکت کنند، خواست حتماً از ماسک استفاده کنند و هرگز تحت هیچ شرایطی این ماسک‌ها را از صورت خود برندارند./اعتماد آنلاین

 

 

 

.