خبرمهم: وزیر آموزش و پرورش از آمادگی این وزارتخانه برای هر وضعیتی در شروع سال تحصیلی خبر داد.سال تحصیلی جدید با کرونا,سال تحصیلی جدید چگونه خواهد بود,سال تحصیلی جدید دانشگاه ها,سال تحصیلی جدید از کی شروع می شود,سال تحصیلی جدید مبارک,اغاز سال تحصیلی جدید,سال تحصیلی جدید دانشگاه تهران,ثبت نام سال تحصیلی جدید,ثبت نام برای سال تحصیلی جدید در سامانه سناد,ثبت نام کتاب سال تحصیلی جدید,زمان ثبت نام سال تحصیلی جدید,ثبت نام مدارس سال تحصیلی جدید,ثبت نام کتاب درسی سال تحصیلی جدید,رئیس جمهور در سال تحصیلی جدید,سال…
آموزش و پرورش برای هر وضعیتی در شروع سال تحصیلی جدید آماده است

خبرمهم: وزیر آموزش و پرورش از آمادگی این وزارتخانه برای هر وضعیتی در شروع سال تحصیلی خبر داد.

محسن حاجی میرزایی طی سفر به خراسان شمالی در تاریخ ۲۸ خرداد ماه در جمع خبرنگاران ، با اشاره به اینکه وضعیت شیوع ویروس کرونا در آینده امکان پذیر نیست، اظهارکرد: بر همین اساس خود را برای شرایط آینده آماده کرده ایم و اگر قرار باشد که برخی از ایام سال که دانش آموزان حضور داشته باشند و چه حضور نداشته باشند، آمادگی کسب کرده ایم.

وی افزود: حتی آمادگی های لازم نیز فراهم شده است که چه درس هایی در دوره حضوری دانش آموزان در کلاس های درس و چه درس هایی در بستر فضای مجازی آموزش داده شود.

حاجی میرزایی ادامه داد: اگر ناگزیر باشیم کلاس ها را محدودتر کنیم، برای این امر نیز آمادگی های لازم کسب شده است.

وی در ارتباط با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به دانش آموزان نیز بیان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت در کتاب های درسی دیده شده است و این چنین نیست که چیزی از کتاب های درسی حذف شده باشد و هیچ چیزی حذف نشده است.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: آموزش و پرورش جایگاه ویژه ای در احیاء ارزش های دینی، انقلابی و اسلامی دارد و در سند تحول بنیادین مهمترین مقوله ما تربیت انسان ها در وجوه مختلف اعتقادی، فرهنگی، اخلاقی، عبادی، سیاسی و اجتماعی است.

وی تاکیدکرد: در ۱۳ آبان و هشت سال دفاع مقدس دانش آموزان نقش مهمی را ایفا کرده بطوریکه ۳۶ هزار دانش آموز و چهار هزار معلم شهید را تقدیم انقلاب کرده است./ایسنا

 

 

.