آب انار برای تقویت مغزی، کم‌خونی ، ضعف اعصاب و تقویت عمومی بدن بسیار موثر است.خواص انار زمینی,خواص انار برای جنین,خواص انار برای پوست,خواص انار برای لاغری,خواص انار سیاه,خواص انار ترش,خواص انار شیرین,خواص انار ابوجهل,خواص انار از نظر طب سنتی,خواص انار از نظر طب اسلامی,خواص انار اب,خواص اب انار تازه,خواص اب انار در ماه نهم بارداری,خواص اب انار ترش,خواص اب انار برای معده,خواص آب انار,خواص انار برای زنان,خواص انار برای پوست صورت,خواص انار برای کودکان,خواص انار برای معده,
برای تقویت مغز این میوه را بخورید

 آب انار برای تقویت مغزی، کم‌خونی ، ضعف اعصاب و تقویت عمومی بدن بسیار موثر است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مدیکال رو، آب انار، در حفظ تعادل مایعات بدن به خصوص خون، نقش مهمی دارد؛ چون املاح آب انار با مواد آلی ترکیب شده، زود جذب می‌شود و در بیماری راشیتیسم، کم‌خونی ، ضعف اعصاب و تقویت عمومی بدن بسیار موثر است.

خوردن انار، معده را تقویت کرده و ذهن را نیرو می‌بخشد و موجب تقویت حافظه می‌گردد.چون انار قادر است معده و روده‌ها را پاک کند، لذا جداره روده را برای دفاع و دور کردن ویروس‌ها آماده می‌سازد.
آب انار، در حفظ تعادل مایعات بدن به خصوص خون، نقش مهمی دارد؛ چون املاح آب انار با مواد آلی ترکیب شده، زود جذب می‌شود و در بیماری راشیتیسم، کم‌خونی ، ضعف اعصاب و تقویت عمومی بدن بسیار موثر است.

انار خون‌ساز است. در موقع مصرف، افزودن کمی گلپر علاوه بر بوی مطبوع ، به هضم آن نیز کمک می‌کند. ناگفته نماند انار مقوی روح و ذهن است.

انار نیز همانند سایر میوه ها، حاوی میزان بالایی گلوکز است. بدن برای تولید انرژی، بیشتر از سایر موادمغذی از گلوکز استفاده می کند. بدن گلوکز را سریعتر به انرژی تبدیل کرده، بنابراین می توان گفت آب انار در افزایش سطح انرژی در زمان صبح موثر است.

 

 

.