آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا تمامی فرودگاه‌های ایران را از نظر اقدامات ضد کرونا امن ارزیابی نمود.اتحادیه اروپا,فرودگاه‌های ایران,ایمن در برابر کرونا,آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا,تمامی فرودگاه‌های ایران,اقدامات ضد کرونا,امن ارزیابی نمود,
اتحادیه اروپا فرودگاه‌های ایران را ایمن در برابر کرونا اعلام کرد

آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا تمامی فرودگاه‌های ایران را از نظر اقدامات ضد کرونا امن ارزیابی نمود.

به  گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا، آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا فهرستی از فرودگاه‌های کشورهای مختلف جهان را که اقدامات لازم برای کاهش شیوع کرونا از جمله ضد عفونی کردن هواپیماها در آن انجام می‌شود، منتشر کرد.

به گفته مسئولان آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا، این فهرست با هماهنگی کشورهای عضو این آژانس و عمدتا بر اساس اطلاعات به دست آمده از سازمان جهانی بهداشت، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌های اروپا و سایر مؤسسات معتبر بهداشت همگانی تهیه شده و با مشورت با همین نهادها به طور مداوم به‌روز می‌شود.

 در آخرین فهرست آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا، تمامی فرودگاه‌های ایران از نظر اقدامات ضد کرونا امن ارزیابی شده است.

در این فهرست نام چندین فرودگاه‌ در کشورهای مهم اروپایی از جمله بریتانیا، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا در میان فرودگاه‌های امن از نظر اقدامات ضد کرونا دیده نمی‌شود.

 

 

.