خبرمهم: هافبک استقلال که در مسابقه دوستانه مقابل هوادار به شدت آسیب دیده بود به مدت ۶ ماه دور از میادین خواهد بود.رضا آذری اینستاگرام,رضا آذری شهرضایی,رضا آذری استقلال,رضا آذری فوتبالیست,رضا آذری بازیکن جدید استقلال,رضا آذری فوتبال,رضا آذری بازیکن استقلال,رضا آذری اهل کجاست,رضا آذری اینستا,رضا آذری استقلال تهران,بیوگرافی رضا آذری استقلال,رضا اذری بازیکن استقلال اهل کجاست,رضا آذری بازیکن فوتبال,رضا اذری بازیکن,رضا آذری بازیکن استقلال ویکی پدیا,رضا آذری بازیکن استقلال بیوگرافی,رضا آذری بازیکن تیم…
هافبک استقلال رباط پاره کرد

خبرمهم: هافبک استقلال که در مسابقه دوستانه مقابل هوادار به شدت آسیب دیده بود به مدت ۶ ماه دور از میادین خواهد بود.

رضا آذری در شروع تمرینات استقلال از آماده‌ترین بازیکنان تیمش بود و حتی فرهاد مجیدی هم بازوبند کاپیتانی استقلال را در بازی دوستانه روز گذشته برابر هوادار به او داد. با این حال رضا آذری در اواسط نیمه اول مصدوم شد و بعد از بررسی پزشکان استقلال مشخص شد مصدومیت او از ناحیه رباط است.

حدود دقیقه ٣٠ بازی بود که رضا آذری در یک صحنه روی پای بازیکن هوادار تکل زد، اما زانوی او در این صحنه چرخید و با این مصدومیت بلافاصله از زمین بیرون کشیده شد. او که با درد شدید روی نیمکت تیمش نشست با چهره‌ای گرفته بازی را تا انتها نگاه کرد، درحالیکه در دل دعا می‌کرد مصدومیتش سنگین نباشد. امروز، اما تست‌های اولیه چیز دیگری را نشان می‌داد. دکتر نوروزی مدیر دپارتمان پژشکی باشگاه استقلال در این باره می‌گوید: متاسفانه تست‌های اولیه مشکوک بوده و ما منتظر جواب نهایی ام آر آی هستیم تا در این باره به اطمینان برسیم.

با این شرایط فصل به تلخ‌ترین شکل ممکن برای آذری به پایان رسید و او احتمالا هفته‌های زیادی از لیگ بیستم را هم از دست می‌دهد. آذری فصل قبل در دوران سرمربیگری شفر نام خود را به عنوان یک استعداد جدید در استقلال معرفی کرد، اما در زمان استراماچونی تا آستانه جدایی از این باشگاه پیش رفت، با این حال مخالفت امیرحسین فتحی مدیرعامل وقت استقلال باعث شد او بماند، ولی در این فصل فرصت زیادی برای بازی به او نرسید. او که با اعتماد مجیدی دوباره به بازی و درخشش امیدوار شده بود، در بازی دیروز بازوبند کاپیتانی را هم به بازو بست، اما ظاهرا این موضوع برای او آمد نداشت.

آذری بعد از داریوش شجاعیان و محسن کریمی سومین بازیکن استقلال در این فصل است که رباط صلیبی پاره می‌کند/فرارو

 

 

.