رسانه کلیک – رنه زلوگر یکی از چهره های مطرح هالیوود بوده که علاوه بر بازیگری، استعداد خواندن نیز دارد. در این مطلب به معرفی 5 مورد دیگر از بهترین آثار او می پردازیم.رنه زلوگر اسکار,رنه زلوگر بعد از جراحی,رنه زلوگر و همسرش,رنه زلوگر اهل کجاست,رنه زلوگر خاطرات بریجت جونز,رنه زلوگر شیکاگو,رنه زلوگر بریجت جونز,عکس رنه زلوگر,رنه زلوگر بازیگر,درباره رنه زلوگر,رنه زلوگر قد,رنه زلوگر بیوگرافی,در مورد رنه زلوگر,قد و وزن رنه زلوگر,
 بهترین فیلم های رنه زلوگر که نباید از دست داد (بخش دوم)

رسانه کلیک – رنه زلوگر یکی از چهره های مطرح هالیوود بوده که علاوه بر بازیگری، استعداد خواندن نیز دارد. در این مطلب به معرفی 5 مورد دیگر از بهترین آثار او می پردازیم.

رنه زلوگر یکی از چهره های سرشناس و دوست داشتنی سینمای هالیوود است که اغلب در فیلم های درام به روی صحنه می رود. وی از همان ابتدا توانست جایگاه خود را به عنوان یک هنرمند قابل و با به ثبت برساند. رنه از سال 2010 تا 2016 کلا هیچ فعالیتی در سینما نداشت اما پس از بازگشت مجدد خود به این عرصه، توانست یک جایزه اسکار دیگر را نیز از آن خود کند. در ادامه با ما همراه باشید تا 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های این هنرپیشه محبوب را با یکدیگر مرور کنیم (بهترین فیلم های رنه زلوگر که ارزش یکبار دیدن را دارند).

White Oleander

  • تاریخ اکران: 2002
  • امتیاز IMDB: 7.1

فیلم White Oleander بر اساس رمان پرفروش جنت فیچ ساخته شده است. استرید (الیسون لومن) دختر پانزده ساله ای است که پس از به زندان افتادن مادرش، سر از یتیم خانه در می آورد. وی تحت سرپرستی افراد مختلف در آمده و یاد می گیرد که چگونه با قوانین مختلف کنار بیاید. مذهب، اعتیاد، تجربه نزدیک به مرگ، گرسنگی، دوست داشتن و دوست داشته شدن از جمله مواردی است که استرید را به خودشناسی می رسانند. رنه زلوگر در این فیلم نقش یکی از سرپرست های استرید را دارد.

Cold Mountain

  • تاریخ اکران: 2003
  • امتیاز IMDB: 7.2

به فیلمی می رسیم که توانست اسکار بهترین هنرپیشه نقش مکمل زن را برای رنه به ارمغان بیاورد. داستان در زمان جنگ داخلی آمریکا اتفاق می افتد. اینمن (جود لاو ) یک سرباز است که کمپ را ترک می کند تا نزد معشوقه خود یعنی آدا (نیکول کیدمن) بازگردد. حال آنکه آدا در تلاش است تا به کمک روبی (رنه زلوگر) خانه شان را از چنگ مهاجمین در امان نگه دارد. زلوگر با بازی خارق العاده خود در این فیلم جوایز گلدن گلوب و بفتا را نیز از آن خود کند.

Cinderella Man

  • تاریخ اکران: 2005
  • امتیاز IMDB: 8.0

جیمز جی برادوک (راسل کرو) یک بوکسور حرفه ای بوده که مدت هاست دست از ورزش کشیده و برای تامین مخارج زندگی کارگری می کند. وی مجددا به پیشنهاد مدیر برنامه سابق خود و تنها برای انجام یک مسابقه روی رینگ می رود. پس از برد در مقابل یک بوکسور جوان و جویای نام، برادوک تصمیم می گیرد تا در این حرفه باقی بماند. اما همسر او می (رنه زلوگر) از بازگشت همسرش به مسابقات چندان راضی نیست و شب را با نگرانی صبح می کند.

Miss Potter

  • تاریخ اکران: 2006
  • امتیاز IMDB: 6.9

بئاتریکس پاتر (رنه زلوگر) جزو آن دسته از افرادی است که دنیا را با همان شور و اشتیاق کودکانه می بیند. او مدت هاست که به تصویرپردازی از حیوانات مشغول بوده و داستان هایی را درباره آنان به رشته تحریر در می آورد. با این حال استعداد بئاتریس هیچگاه مورد توجه اطرافیان قرار نمی گیرد. تا اینکه جوانی به نام نورمن وارن (یوان مک گرگور) تصمیم می گیرد تا نوشته های او را منتشر کند. رنه برای حضور در این فیلم نامزد دریافت گلدن گلوب شد اما در نهایت جایزه را به مریل استریپ واگذار کرد.

Judy

  • تاریخ اکران: 2019
  • امتیاز IMDB: 6.9

به یکی دیگر از شاهکارهای موجود در این فهرست رسیدیم. فیلم Judy گوشه ای از زندگی جودی گارلند، هنرپیشه و خواننده مشهور را به نمایش می کشد. وی سال ها پس از بازی در فیلم جادوگر شهر از، به شهر پر سر و صدای لندن رفته و علاوه بر اجرای کنسرت های باشکوه، برای بار پنجم عشق را پیدا می کند.. رنه با بازی بی نقص و فوق احساسی خود در نقش جودی توانست هر سه جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا را از چنگ رقیبان برباید.

از دیگر آثار قابل توجه در کارنامه هنری رنه زلوگر می توان به Case 39، New in Town، Down with Love، Nurse Betty، A Price above Rubies و فیلم کمدی Me, Myself & Irene اشاره کرد.

 

 

.