رسانه کلیک – گوگل بعد از تاخیرهای فراوان، نسخه بتا اندروید 11 را منتشر کرد که اکنون برای گوشی‌های پیکسل قابل نصب و در دسترس است. با روش زیر می‌توانید این سیستم عامل را نصب کنید.اندروید 11 برای چه گوشی هایی می آید,اندروید 11 هواوی,اندروید 11 برای a50,اندروید11 برای a51,اندروید 11 برای نوکیا,اندروید 11 برای honor 10 lite,اندروید 11 برای a30s,اندروید 11 بتا,اندروید 11 برای سامسونگ,اندروید 11 کی میاد,اندروید 11 ایران موبایل,اندروید 11 اپارات,اندروید گوشی اپل 11,انتشار اندروید 11,اپدیت…
 روش دانلود نسخه بتا اندروید 11

رسانه کلیک – گوگل بعد از تاخیرهای فراوان، نسخه بتا اندروید 11 را منتشر کرد که اکنون برای گوشی‌های پیکسل قابل نصب و در دسترس است. با روش زیر می‌توانید این سیستم عامل را نصب کنید.

اگر گوشی پیکسل دارید، برای نصب این نسخه از سیستم عامل اندروید باید ابتدا حساب کاربری گوگل را روی دستگاه خود لاگین کنید. سپس وارد وب‌سایت رسمی گوگل شوید و برای نصب نسخه بتا اندروید 11 ثبت نام کنید.
کلینیک کاشت مو

در صفحه ثبت نام روی گزینه «View your eligible devices» کلیک کنید تا نام دستگاه‌های خود را ببینید. دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید و روی گزینه Enroll کلیک کنید.

بعد از اینکه نوتیفیکیشنی مربوط به نصب این سیستم عامل روی گوشی شما ظاهر شد، به تنظیمات گوشی وارد شوید و به مسیر «System > System Update» بروید. در آخر روی گزینه‌ Check for update بزنید تا گوشی به‌روزرسانی جدید را پیدا کند.

آماده شدن نسخه بتا برای گوشی شما و ظاهر شدن نوتیفیکیشن آن ممکن است از چند دقیقه تا 24 ساعت زمان ببرد؛ پس بهتر است برای نصب این نسخه صبور باشید.

 

 

.