بنا به اعلام استاندار لرستان روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا در این استان رو به افزایش است.هشدار کرونا,وضعیت هشدار کرونا,استان لرستان در وضعیت هشدار کرونا,استاندار لرستان,روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا,رو به افزایش,موسی خادمی,بیماری کرونا,شرایط این استان مطلوب نیست,روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا رو به افزایش است,
قرار گرفتن استان لرستان در وضعیت کاملاً هشدار کرونا

بنا به اعلام استاندار لرستان روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا در این استان رو به افزایش است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، موسی خادمی، استاندار لرستان در خصوص وضعیت این استان در ارتباط با بیماری کرونا بیان داشت: متأسفانه شرایط این استان مطلوب نیست و روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا رو به افزایش است.

استاندار لرستان در جلسه با مسئولان دانشگاه علوم‌پزشکی و متخصصین بیماری کرونا لرستان اظهار داشت: در حال حاضر استان لرستان در وضعیت کاملاً هشدار قرار دارد و باید بیماران، مردم و همه دستگاه‌های اجرایی این وضعیت را مورد توجه قرار دهند و جوانب بهداشتی را رعایت کنند.

خادمی افزود: ممکن است به شرایطی برسیم که ظرفیت بیمارستان‌ها تکمیل شود و مشکلات بیشتری برای ما به‌وجود بیاید، بنابراین مردم باید با رعایت بهداشت فردی و موارد بهداشتی از ازدحام و تجمع خودداری کنند.

این در حالی است که بنا به اعلام سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران، تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در این کشور به ۱۸۲ هزار و ۵۴۵ نفر رسیده است. تا کنون هشت هزار و ۶۵۹ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در ایران جان باخته‌اند.

 

 

.