روزنامه نگار واشنگتن پست در کتاب خود فاش کرد که تعهدنامه ازدواج ملانیا ترامپ پس از انتخابات سال ۲۰۱۶ تغییر کرده است.تغییر در تعهدنامه ازدواج ترامپ,پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری,تعهدنامه ازدواج ملانیا ترامپ,کتاب مری جردن,ملانیا ترامپ,بانوی اول ایالات متحده,پس از پیروزی همسرش دونالد ترامپ,در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶,عقد قرارداد جدید ازدواج,
تغییر در تعهدنامه ازدواج ترامپ پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری

روزنامه نگار واشنگتن پست در کتاب خود فاش کرد که تعهدنامه ازدواج ملانیا ترامپ پس از انتخابات سال ۲۰۱۶ تغییر کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، در کتاب مری جردن، روزنامه نگار واشنگتن پست که گزیده‌هایی از آن در وب سایت این روزنامه منتشر شده است، آمده است که ملانیا ترامپ، بانوی اول ایالات متحده پس از پیروزی همسرش دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، بر عقد قرارداد جدید ازدواج اصرار كرده است.

جردن می‌نویسد که پس از مراسم تحلیف، ملانیا هیچ عجله‌ای برای ورود به کاخ سفید نداشت و می خواست که ابتدا پسرش بارون، سال تحصیلی خود را در نیویورک به پایان برساند. گفته می‌شود که ملانیا از این وضعیت برای تغییر قرارداد ازدواج خود استفاده کرده است، زیرا به گفته این روزنامه نگار، بعد از ازدواج در سال ۲۰۰۵، نخستین قرارداد ازدواج "فوق العاده سخاوتمندانه" نبود.

خاطر نشان شده است که بانوی اول ایالات متحده در تعهدنامه ازدواج جدید در خصوص گسترش تعهدات همسر خود در مورد حمایت از بارون بیشتر تامل کرده است. اگر پیش از این ملانیا آینده فرزند خود را در نظر داشت تابعیت دوم او را در اسلوونی تضمین می‌کرد، اکنون که اطمینان حاصل پیدا می‌کند که بارون خارج از مشاغل خانوادگی نخواهد ماند.

 

 

.