دلیگانی: تحریم های ترامپ باعث ایجاد فرصتی برای رشد بیشتر در کشور شده است.نماینده مجلس ایران,امیدوارم ترامپ در انتخابات پیروز شود,دلیگانی,تحریم های ترامپ,ایجاد فرصتی برای رشد کشور,حسین‌علی حاجی دلیگانی,نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار,مجلس ایران,انتخاب ریاست جمهوری آمریکا,
نماینده مجلس ایران: امیدوار هستم ترامپ در انتخابات پیروز شود

دلیگانی: تحریم های ترامپ باعث ایجاد فرصتی برای رشد بیشتر در کشور شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از برنا، حسین‌علی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس ایران گفت: امیدوارم که ترامپ در انتخاب ریاست جمهوری آمریکا برای بار دوم انتخاب شود چرا که تحریم های ترامپ باعث ایجاد فرصتی برای رشد بیشتر در کشور شده است.

دلیگانی افزود: وجود وی و تحریم هایی که به واسطه ترامپ بر کشور ما تحمیل شده باعث ایجاد فرصتی برای خودکفایی و رشد بیشتر در کشور گردیده، شاید تحریم‌ها را ظالمانه ببینیم ولی باعث ایجاد فرصت شکوفایی در کشور می‌شود.

وی تصریح کرد: گاهی تغییر روش، فرصت ایجاد می‌کند. ما باید از لاک احتیاط بیرون آمده وابتکار عمل را به دست بگیریم و بدین صورت می‌توانیم کشور را نجات دهیم ما باید اراده کنیم و تصمیم بگیریم که زیر بار ظلم نرویم، تا بتوانیم روی پای خود بایستیم. در این راه همه اعم از مسوولین و سردمداراننظام و مردم عادی جامعه، مسوول هستیم.

 

 

.