خبرمهم: وزیر خارجه عراق نسبت به خطر بازگشت تهدیدات تروریستی داعش و گسترش آنها به سایر کشورهای منطقه و اتحادیه اروپا هشدار داد.تهدیدات داعش علیه ایران,تهدیدات داعش به ایران,تهدید داعش علیه ایران,تهدید داعش به ایران,تهدید داعش توسط سردار سلیمانی,تهدید داعش,تهدید داعش به زبان فارسی,تهدید داعش ایران,تهدید داعش ایلنا,تهدید داعش اسرائیل,تهدید اخیر داعش علیه ایران,تهدید داعش برای ایران,تهدید داعش به مسی,تهدید داعش به سردار سلیمانی,تهدید داعش به رونالدو,تهدید داعش به ایران (جواب سردار سلیمانی),تهدید داعش…
هشدار عراق درباره بازگشت تهدید “داعش”

خبرمهم: وزیر خارجه عراق نسبت به خطر بازگشت تهدیدات تروریستی داعش و گسترش آنها به سایر کشورهای منطقه و اتحادیه اروپا هشدار داد.

به نقل از شفق‌نیوز، فؤاد حسین، وزیر خارجه عراق در گفت‌وگوی تلفنی که از سوی ارانکا گونزالس، وزیر خارجه اسپانیا برقرار شد، گفت، هماهنگی تلاش‌های بین‌المللی برای مقابله با گروه‌های تروریست داعش باید حائز اهمیت باشد چرا که به یک خطر جهانی بدل شده و همه کشورها را تهدید می‌کند. این خطر وجود دارد که تهدیدهای تروریستی داعش مجدد بازگردد و می‌تواند این تهدیدها به سایر کشورهای منطقه و اتحادیه اروپا هم کشیده شود.

وی در این گفت‌وگوی تلفنی از ارائه کمک‌های لجستیک اسپانیا به نیروهای امنیتی عراق و نیز حمایت از این کشور در مبارزه با داعش قدردانی کرد.

وزیر خارجه عراق در پایان این گفت‌وگوی تلفنی خواستار حمایت اقتصادی اسپانیا از عراق برای بازسازی شهرهای آزاد شده از کنترل داعش به ویژه پس از فروپاشی قیمت نفت شد./ایسنا

 

 

.