خبرمهم: سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا از واریز وام یک میلیون تومانی به حساب ۸۶۷ هزار و ۲۵ هزار خانوار یارانه بگیر خبرداد و گفت: در مجموع ۸۷ درصد از خانوارهای یارانه بگیر تسهیلات دریافت کردند.وام یک میلیونی کرونا,وام یک میلیونی دولت,وام یک میلیونی یارانه,وام یک میلیونی ثبت نام,وام یک میلیونی یارانه ای,وام یک میلیونی کی واریز میشه,وام یک میلیونی معیشتی,وام یک میلیونی دولت کی واریز میشود,وام یک میلیونی اردیبهشت,وام یک میلیونی امروز,وام یک میلیونی ارتش,وام یک میلیونی از یارانه,وام یک میلیونی امشب واریز…
۸۷ درصد خانوارهای یارانه‌بگیر وام یک میلیونی گرفتند

خبرمهم: سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا از واریز وام یک میلیون تومانی به حساب ۸۶۷ هزار و ۲۵ هزار خانوار یارانه بگیر خبرداد و گفت: در مجموع ۸۷ درصد از خانوارهای یارانه بگیر تسهیلات دریافت کردند.

حسین میرزایی روز جمعه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: روز ۲۲ خرداد، ۸۶۷ هزار و ۲۵ هزار خانوار تسهیلات یک میلیون تومانی حمایت کرونا دریافت کردند و در مجموع ۲۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۳۹۳ خانوار معادل ۸۷ درصد از خانوارهای یارانه بگیر، تسهیلات مذکور را دریافت کردند و پرونده این تسهیلات به صورت رسمی بسته شد.

وی افزود: این تسهیلات، نمونه یک کار موفق ملی در حوزه دولت الکترونیک بود. کمترین کار از سوی متقاضیان انجام شد (ارسال کدملی با پیامک) و حجم اصلی کار سمت دولت بود. مراجعه حضوری حذف شد و پیامک ارسالی هم رایگان بود. حفظ عزت و کرامت مردم شعاری نیست و نیازمند بسترها و فرایندهای این چنینی است.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا در توییتر نوشت: دستاورد مهم بعدی، دریافت شماره تلفن همراه رسمی از ۸۷ درصد خانوارهای یارانه بگیر بود. از این پس تمام پیام‌هایی که به این شماره ارسال می‌شود، به منزله ابلاغ الکترونیک و رسمی خواهد بود. گام بعدی دریافت کدپستی رسمی از همه ایرانیان است تا در هیچ دستگاهی از مردم آدرس خوداظهاری گرفته نشود./ایرنا

 

 

.