خیرمهم: سرپرست مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت اعلام کرد: وزیر کشور پیشنهاد آغاز بازگشایی تالارهای پذیرایی در مناطق سفید را مطرح کرد که این تصمیم هفته آینده در ستاد ملی مبارزه با کرونا بررسی و نتیجه آن اعلام می‌شود.بازگشایی تالارهای پذیرایی تهران,بازگشایی تالارهای پذیرایی اصفهان,بازگشایی تالارهای پذیرایی مشهد,بازگشایی تالار های پذیرایی تالارکده,بازگشایی تالارهای پذیرایی کرمان,زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی,تاریخ بازگشایی تالارهای پذیرایی,احتمال بازگشایی تالارهای پذیرایی,دستورالعمل بازگشایی…
احتمال بازگشایی تالارهای پذیرایی از هفته آینده

خیرمهم: سرپرست مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت اعلام کرد: وزیر کشور پیشنهاد آغاز بازگشایی تالارهای پذیرایی در مناطق سفید را مطرح کرد که این تصمیم هفته آینده در ستاد ملی مبارزه با کرونا بررسی و نتیجه آن اعلام می‌شود.

سرپرست مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت درباره جزئیات بازگشایی تالارها در مناطق سفید اعلام کرد: روز سه شنبه در کمیته اجتماعی- امنیتی، پیشنهاد بازگشایی تالارها و همچنین دغدغه مسئولان وزارت بهداشت مبنی بر اینکه تالار محیطی برای اجتماع است، مطرح شد.

وی ادامه داد: از آنجا که همواره تاکید بر این بوده که بین سلامت و معیشت اعتدال برقرار شود، وزیر کشور پیشنهاد آغاز بازگشایی تالارهای پذیرایی در مناطق سفید را مطرح کردند.

دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی با بیان اینکه مصوبه اولیه تهیه شده است، افزود: این موضوع هفته آینده در ستاد ملی کرونا مطرح و در صورت پذیرش رییس‌جمهوری، اعلام می‌شود. بدین شکل تالارها در مناطق سفید شامل ۲۰۰ منطقه پس از اعلام ستاد ملی کرونا می‌توانند فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

به گفته ویدر هفته‌های آتی درباره بازگشایی تالارها در سایر مناطق نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.

او با اعتقاد بر اینکه “باید با کرونا زندگی کرد”، افزود: نمی‌توانیم و نباید واحدهای صنفی را به دلیل کرونا تعطیل کنیم، چرا که انتهای این موضوع مشخص نیست و نمی‌توان ادعا کرد تا یک ماه دیگر کرونا پایان یافته و واحدها بازگشایی می‌شوند.

سرپرست مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت با بیان اینکه با تعطیلی واحدها عملا رزق و روزی کارگران را قطع کرده‌ایم، گفت: باید بین معیشت و سلامت، تعادل برقرار شود، بر این اساس، می‌توانیم کلیه فعالیت‌ها را با رعایت پروتکل های بهداشتی باز کنیم./ایرنا

 

 

.