خودروی شهری و کوچک شورولت اسپارک با چندین به‌روزرسانی وارد مدل سال 2021 خود در کشور کره جنوبی شده است.شورولت اسپارک قیمت,شورولت اسپارک 2021,شورولت اسپارک ارس پلاک,شورولت اسپارک منطقه ازاد انزلی,شورلت اسپارک ال اس,شورلت اسپارک اروندی,قیمت شورلت اسپارک اروندی,بررسی شورولت اسپارک,خرید شورولت اسپارک,خودرو شورولت اسپارک,خریدار شورلت اسپارک,قیمت خودرو شورلت اسپارک در ایران,فروش شورولت اسپارک,شورلت اسپارک قیمت,قیمت شورولت اسپارک ماتیز,شورلت اسپارک منطقه ازاد انزلی,مشخصات شورلت اسپارک,ماشین شورلت اسپارک,
کوچولوی سفارشی شورولت، اسپارک رِد پیک ادیشن 2021!

خودروی شهری و کوچک شورولت اسپارک با چندین به‌روزرسانی وارد مدل سال 2021 خود در کشور کره جنوبی شده است.

از جمله اصلی‌ترین تغییرات این خودرو می‌توان به نسخه پرچم‌دار جدیدی اشاره کرد که به لطف ویژگی‌های خاص خود از سایرین متمایز می‌شود. شورولت اسپارک رد پیک ادیشن بر پایه تریم پریمیر شکل گرفته اما به خاطر عناصر مشکی‌رنگ متعدد در بدنه شناخته می‌شود.

از جمله قطعات تیره‌رنگ این خودرو می‌توان به نشان شورولت، فریم جلوپنجره، آینه‌های جانبی و نشان‌ها اشاره کرد. اسپارک رد پیک ادیشن همچنین به رینگ‌های 16 اینچی با عناصر قرمزرنگ مجهز بود‌ه و در داخل کابین نیز نشان مشکی شورولت روی فرمان و کف‌پوش‌های دو رنگ به چشم می‌خورند.

مشتریانی که خواهان شخصی‌سازی بیشتر هستند می‌توانند برنامه شخصی‌سازی مای فیت را انتخاب کنند که باعث دسترسی به مواردی همچون رینگ‌های 16 اینچی خاکستری، نوارهایی روی گلگیرهای جلو، کاپوت و سقف و رکاب‌های مشکی و… می‌شود.

بقیه مدل‌های اسپارک همچنان با همان طراحی نسخه فیس لیفت 2019 عرضه می‌شوند هرچند مشتریان هم‌اینک می‌توانند دو رنگ جدید آبی و نارنجی را هم سفارش دهند. اسپارک 2021 استاندار دارای چراغ‌های LED جدید و سیستم کمربند ایمنی برای سرنشینان عقب می‌باشد.

این خودروی شهری از همان پیشرانه 4 سیلندر 1.4 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 98 اسب بخار و گشتاور 127 نیوتون متری استفاده کرده و با یک گیربکس 5 سرعته دستی یا CVT سفارشی عرضه می شود.

قیمت اسپارک 2021 به‌روز شده تغییری نداشته و از 8240 دلار برای مدل پایه شروع می شود. این خودرو هنوز هم در کره موفق بوده و فروش آن در سه‌ماهه اول امسال با رشد 0.19 درصدی به 7255 دستگاه رسیده است. کره جنوبی دومین بازار بزرگ اسپارک بوده و اولین بازار بزرگش نیز آمریکاست. جنرال موتورز در سه ماه اول امسال تعداد 9352 دستگاه از این خودرو را در آمریکا به فروش رسانده که افزایش 45.6 درصدی را نشان می‌دهد.

 

 

 

.