خبرمهم: غلامرضا منصوری متهم ردیف نهم پرونده فساد اکبر طبری است که هم اکنون از کشور گریخته است.غلامرضا منصوری قاضی مرگ,غلامرضا منصوری عکس,قاضی غلامرضا منصوری ویکی پدیا,حاج غلامرضا منصوری,شیخ غلامرضا منصوری,غلامرضا منصوری قاضی,غلامرضا منصوری کیست,اینستاگرام غلامرضا منصوری,غلامرضا منصوری فرار,غلامرضا منصوری قاضی لواسان,
قاضی فراری، بستری در بیمارستان پروفسور سمیعی

خبرمهم: غلامرضا منصوری متهم ردیف نهم پرونده فساد اکبر طبری است که هم اکنون از کشور گریخته است.

پرونده اکبر طبری با داشتن ۲۲ متهم یکی از بزرگترین و پیچیده‌ترین پرونده‌هایی است که رسیدگی به آن از چند روز پیش آغاز شده و یکی از متهمان آن غلامرضا منصوری است.

منصوری قاضی است که ضمن دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه هم اکنون از کشور گریخته و متهم ردیف نهم پرونده فساد‌های اکبر طبری شناخته می‌شود.

منصوری که در زمان وقوع جرایم به عنوان قاضی وقت اجرای لواسان فعالیت داشت، برای مشارکت در اقدامات غیرقانونی خود از حسن نجفی متهم ردیف دوم پرونده مبلغ ۵۰۰ هزار یورو به عنوان رشوه دریافت کرده است.

قاضی  متواری شد 

غلامرضا منصوری که پیش از این به عنوان بازپرس شعبه نهم دادسرای فرهنگ و رسانه فعالیت داشته، قاضی نام آشنایی در میان روزنامه‌نگاران است.

این قاضی اوایل دهه ۹۰  برای تعداد بسیاری از روزنامه‌نگاران احکامی صادر کرد که حالا  پس از انتشار خبر متهم بودن منصوری تعدادی از آن‌ها از عادلانه نبودن روند رسیدگی این قاضی به پرونده‌شان سخن گفتند و واکنش‌هایی از خود نشان دادند.

تجمع ایرانیان برای اعتراض به غلامرضا منصوری کجاست؟

البته گفته می‌شود این قاضی که هم اکنون از کشور گریخته در بیمارستان پروفسور سمیعی در آلمان بستری است و عده‌ای از ایرانیان مقیم آلمان هم تصمیم گرفتند تا به نشانه اعتراض مقابل این بیمارستان تجمع کنند.

همچنین شب گذشته ویدئویی منسوب به منصوری در فضای مجازی منتشر شده که در آن منصوری می گوید «فردا حتما به ایران می آیم».

سید ابراهیم رئیسی که تنها ۷ روز پس از نشستن بر مسند ریاست قوه قضاییه دستور بازداشت اکبر طبری را در راستای مبارزه با فساد‌ها صادر کرد، صبح روز گذشته در جلسه شورای عالی قوه قضاییه به دادستان کل کشور و معاون بین‌الملل قوه قضاییه دستور داد تا برای بازگرداندن مفسدین متواری اقدامات لازم را انجام دهند، زیرا کسانی که در معرض اتهام هستند گریزی از چنگ عدالت نخواهند داشت.

تاکنون در کیفرخواست نام منصوری به عنوان متهم ردیف نهم و یکی از رشوه بگیران معرفی شده است، اما باید دید که در ادامه روند دادرسی به پرونده درباره منصوری چه صحبت‌هایی مطرح می‌شود./yjc

 

 

.