استاندار تهران اظهار داشت که در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی در ناوگان حمل‌ و نقل عمومی، پروتکل‌های سختگیرانه‌تری اعمال می‌شوند.دورکاری چیست,دورکاری ادارات,دورکاری تایپ,دورکاری کارمندان دولت,دورکاری حسابداری,دورکاری گرافیک,دورکاری برنامه نویسی,دورکاری در تهران,دورکاری استخدام,دورکاری اتوکد,دورکاری به چه معناست,دورکاری با موبایل,دورکاری با اینترنت,دورکاری با کامپیوتر,دورکاری بانک تجارت,دورکاری با گوشی,دورکاری با حقوق ثابت,دورکاری برنامه نویسی وب,دورکاری وب سایت,دورکاری پاره وقت,
اعلام شرایط دورکاری خانم‌های شاغل تهران

استاندار تهران اظهار داشت که در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی در ناوگان حمل‌ و نقل عمومی، پروتکل‌های سختگیرانه‌تری اعمال می‌شوند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسنی بندپی، استاندار تهران اظهار داشت: ما باید عواقب ناشی از بیماری کرونا را شناسایی کنیم تا دشمنان نتوانند در حوزه‌های مختلف به ما ضربه بزنند. در حال حاضر میزان استفاده‌کنندگان از مترو افزایش پیدا کرده و فاصله‌گذاری اجتماعی در این ناوگان تحت تاثیر قرار گرفته است.

بندپی افزود: اگر مردم در زمان استفاده از ناوگان حمل‌ونقل عمومی نکات بهداشتی را رعایت نکنند پروتکل‌های سختگیرانه‌تری اعمال می‌شود؛ مردم باید همکاری‌های خود را مثل گذشته ادامه دهند و عادی‌انگاری شرایط توصیه نمی‌شود.

وی تصریح کرد: در زمینه طرح ترافیک اگر شرایط در تهران تغییر کند تصمیمات جدیدتری در ستاد ملی کرونا گرفته و اجرا می‌شود.

استاندار تهران همچنین در خصوص شرایط دورکاری خانم‌های شاغل تهران، بیان داشت: به تمام ادارات ابلاغ شده است که خانم‌های شاغل که دارای فرزند زیر سه سال هستند بتوانند از مزیت دورکاری استفاده کنند.

 

 

.