بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی و بازی دیبا زاهدی و مسعود رایگان سریال محرمی شبکه دو سیما در سال 99 شد.سریال بوم و بانو کلید خورد,بازیگران سریال بوم و بانو,سریال بوم بانو,
بوم و بانو سریال محرمی شبکه دو

بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی و بازی دیبا زاهدی و مسعود رایگان سریال محرمی شبکه دو سیما در سال 99 شد.

زمان پخش سریال بوم و بانو

سریال بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب سال گذشته مقابل دوربین رفت و بیش از 70 درصد تصویربرداری این سریال انجام شده است.

سریال بوم و بانو

سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش در تجربه ای جدید بوم و بانو را مقابل دوربین برد و این سریال به عنوان سریال محرمی شبکه دو سیما انتخاب شد.

داستان و بازیگران سریال بوم و بانو

بوم و بانو به نویسندگی شعله شریعتی و اعظم بهروز روایتگر داستانی عاشقانه و تاریخی در دوره پهلوی است.

سعید سلطانی که تجربه ساخت سریال های تاریخی موفقی چون پس از باران و خانه ای در تاریکی را در کارنامه هنری اش دارد باز هم به سراغ بخشی از تاریخ ایران رفت و روایتگر قصه ای تاریخی در بوم و بانو شد.

مسعود رایگان

در خلاصه داستان سریال بوم و بانو آمده است:

در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود، اما در واپسین لحظات، چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد...

مهدی احمدی

بازیگران سریال بوم و بانو عبارتند از:

بهنام تشکر در نقش سرهنگ سپنتا، فریبا متخصص در نقش ماهرخ همسر تیمسار افشار، مسعود رایگان در نقش تیمسار افشار، ساغر قناعت، مهدی احمدی، دیبا زاهدی و... در سریال بوم و بانو ایفای نقش میکنند.

دیبا زاهدی

بوم و بانو سریالی 35 قسمتی است که در شب های ماه محرم روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

آرمان زرین کوب و سعید سلطانی

 

 

 

.