هافبک عراقی پرسپولیس تاکید کرد که قراردادش را با این تیم تمدید نخواهد کرد و خود را آماده حضور در لیگ ستارگان قطر می کند.بشار رسن اینستا,بشار رسن چه مذهبی دارد,بشار رسن ویکی پدیا,بشار رسن اهل کدام شهر عراق است,بشار رسن با همسرش,بشار رسن به کدام تیم رفت,رای به بشار رسن,تسلیت به بشار رسن,بشار رسن پست,بشار رسن تويتر,بشار رسن تیم ملی عراق,بشار رسن تمدید,بشار رسن تسلیت,بشار رسن جدید,بشار رسن چند سالشه,بشار رسن چند سال دارد,بشار رسن چند ساله است,بشار رسن چپ پا,مذهب بشار رسن چیست,بشار رسن و خانواده اش,
بشار رسن راهی لیگ ستارگان قطر می شود

هافبک عراقی پرسپولیس تاکید کرد که قراردادش را با این تیم تمدید نخواهد کرد و خود را آماده حضور در لیگ ستارگان قطر می کند.

ایسنا:به نقل از اخبار العراق، بشار رسن سومین فصل حضورش در پرسپولیس را تجربه می کند و همواره از بازیکنان تاثیر گذار و کلیدی تیم بوده است. این هافبک عراقی تاکید کرد که آخرین روزهای حضورش در پرسپولیس را تجربه می کند و در پایان فصل از تیم جدا می شود.

بشار گفت:فعلا 8 بازی از لیگ ایران و 4 بازی از لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است و خود را آماده این دیدارها می کنم. قراردادم با پرسپولیس با پایان فصل جاری تمام می شود. با باشگاه به توافق رسیده ام که 70 درصد قراردادم را دریافت کنم.

او درباره پیشنهادهایی که دارد گفت:ویروس کرونا باعث شد روند مذاکراتم با تیم هایی که من را می خواستند قطع شود. من از چند باشگاه عربی پیشنهاد داشتم اما الان با توجه به کرونا همه چیز تعطیل شده است. من با تیم های قطری مذاکره داشتم اما رسمی نبود. همه چیز را به مدیر برنامه هایم سپرده ام. اگر همه چیز تمام شود آن را اعلام می کنم. فعلا که هیچ توافقی صورت نگرفته است.

بشار در پایان گفت:فکر می کنم که بازی کردن در لیگ ستارگان قطر کمک زیادی به من خواهد کرد. در قطر زیر ساخت ها بسیار خوب هستند و ورزشگاه ها برای جام جهانی درست شده اند و گذشته از آن بازیکنان سرشناسی در این لیگ بازی می کنند. در لیگ قطر با بازیکنان برخورد حرفه ای می شود و پوشش رسانه ای هم بسیار خوب است و این به پیشرفت بازیکن کمک می کند.

 

 

.