بازیگر معروف اسکاتلندی شان کانری که به دلیل ایفای نقش کاراکتر جیمز باند در هفت فیلم سینمایی معروف شده است، ویلای 6 طبقه خود در نیز را به حراج گذاشت.حراج ویلای جیمز باند,بازیگر معروف اسکاتلندی,شان کانری,ایفای نقش کاراکتر جیمز باند,نقش اصلی Agent 007,شان کانری کیست,شان کانری و همسرش,شان کانری در نقش جیمز باند,شان کانری و جیمز باند,بيوگرافي شان کانری,شان کانری تولد,شان کانری محل تولد,توماس شان کانری,ثروت شان کانری,زادگاه شان کانری,شون کانری کیست,
حراج ویلای بازیگر جیمز باند

بازیگر معروف اسکاتلندی شان کانری که به دلیل ایفای نقش کاراکتر جیمز باند در هفت فیلم سینمایی معروف شده است، ویلای 6 طبقه خود در نیز را به حراج گذاشت.

به گزارش اسپوتنیک، در نیس، ویلای لوکس برای فروش گذاشته شد، در این ویلا شان کنری بازیگر هالیوود ، که نقش اصلی Agent 007 را در مجموعه فیلم های جیمز باند بازی می کرد در گذشته در آن زندگی می کرد. به گزارش دیلی میل، هزینه املاک و مستغلات این ویلا 30 میلیون یورو است.

این ویلای شش طبقه با مساحت هزار متر مربع در تپه ای با منظره دریای مدیترانه واقع شده است. و دارای استخر بزرگ به مساحت پنج هزار متر مربع است.

این عمارت دارای هشت اتاق خواب با پنجره های پانوراما ، آبگرم ، سالن بدنسازی و همچنین یک انبار غذا برای نگهداری ظروف است. فضای داخلی به سبک آرت دکور ساخته شده است.

نام شخصیتی داستانی است که توسط یان فلمینگ در سال ۱۹۵۳ خلق گردیده و در ۱۲ رمان و ۲ داستان کوتاه حضور داشته‌است

 

 

.