معترضان آمریکایی به دنبال حمایت از جنبش «زندگی سیاهان مهم است»، ستاره دونالد ترامپ را در پیاده روی مشاهیر هالیوود سیاه کردند.ستاره ترامپ سیاه شد,معترضان آمریکایی,حمایت از جنبش,زندگی سیاهان مهم است,ستاره دونالد ترامپ,پیاده روی مشاهیر هالیوود,سیاه کردند,لس‌آنجلس,خشونت پلیس در برابر سیاهان,کشته شدن جورج فلوید,
ستاره ترامپ سیاه شد

معترضان آمریکایی به دنبال حمایت از جنبش «زندگی سیاهان مهم است»، ستاره دونالد ترامپ را در پیاده روی مشاهیر هالیوود سیاه کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، در تظاهراتی که آخر هفته در لس‌آنجلس برگزار شد، حامیان جنبش «زندگی سیاهان مهم است» ستاره ترامپ را در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود با اسپری سیاه کردند.

 هزاران تن از مردم در بلوار هالیوود تجمع کردند تا به خشونت پلیس در برابر سیاهان اعتراض کنند. اعتراض آنها به کشته شدن جورج فلوید مردی ۴۶ ساله سیاهپوست بود که زیر پای یک پلیس خفه شد و تقریباً ۹ دقیقه گردنش زیر فشار زانوی پلیس بود.

پس از تظاهرات تصویر ستاره ترامپ در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

البته این نخستین بار نیست که این اتفاق برای ستاره ترامپ افتاده و سال ۲۰۱۸ نیز ستاره وی کاملاً نابود شد و مردی با کلنگ این کار را انجام داد. در اکتبر ۲۰۱۶ نیز یک نفر ستاره را با چکش و کلنگ کاملاً نابود کرده بود. اوایل همان سال هم یک هنرمند لس‌انجلسی در اعتراض به ایده دیوار کشیدن در مرز مکزیک، دور ستاره ترامپ دیوار بتنی کشیده بود.

 

 

.