خبرمهم: با حکم وزیر بهداشت سخنگوی وزارت بهداشت منصوب شد.سخنگوی وزارت بهداشت در مورد چین,سخنگوی وزارت بهداشت اسپانیا,سخنگوی وزارت بهداشت شوخی تلخ,سخنگوی وزارت بهداشت و سفیر چین,سخنگوی وزارت بهداشت در مورد تعطیلی مدارس,سخنگوی وزارت بهداشت سفیر چین,سخنگوی وزارت بهداشت انتقاد از چین,سخنگوی وزارت بهداشت اصراری به استفاده ماسک n۹۵ در متروها نداریم,سخنگوی وزارت بهداشت ایران آمار چینی ها درباره کرونا را «شوخی تلخ» خواند,سخنگوی وزارت بهداشت به هیچ وجه در وضعیت عادی به سر نمی بریم,سخنگوی وزارت بهداشت بازگشایی…
لاری، سخنگوی وزارت بهداشت شد/خداحافظی جهانپور

خبرمهم: با حکم وزیر بهداشت سخنگوی وزارت بهداشت منصوب شد.

دکتر سعید نمکی در حکمی دکتر سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

بنابر اعلام وبدا، در متن حکم نمکی خطاب به دکتر سیما سادات لاری آمده است:«

با توجه به سوابق ارزنده اجرائی و حسن سلوک با دستگاههای اجرائی مرتبط با حفظ سمت و پست سازمانی، امور سخنگوئی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سرکارعالی محول می شود.

امید است با امانتداری، دقت و پرهیز از هرگونه سیاسی کاری و تمرکز بر جنبه های فنی و تخصصی این وزارتخانه در انجام امور محوله موید باشید.

از آنجا که هرگونه اظهارنظر سخنگو، دیدگاه رسمی دستگاه و وزیر مربوطه تلقی می شود لذا قبل از طرح موارد در رسانه ها و شبکه های اجتماعی ضروریست هم آهنگی لازم با اینجانب به عمل آید. لازم به ذکر است قبلاً هیچکدام از همکاران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب نشده اند و جناب آقای دکتر جهانپور به عنوان رییس محترم مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در طول مدیریت بیماری کرونا از طرف روابط عمومی خبررسانی بیماری کرونا را به عهده داشته اند که از زحمات صادقانه و برادرانه  ایشان  قدردانی می شود.»/ایسنا

 

 

.

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,