نسخه استاندارد تویوتا راو 4 خودروی اسپورت و برجسته‌ای است اما این راو 4 ویژه که مشاهده می‌کنید به خاطر برخی تغییرات ظاهری خود توجه بیشتری را جلب می‌کند.تویوتا راو 4 2020,تویوتا راو 4 قیمت,تویوتا راو 4 مدل 2020,تویوتا راو 4 هیبریدی,تویوتا راو 4 اسب بخار,تویوتا راو 4 ارس پلاک,تویوتا راو 4 اروندی,تویوتا راو 4 اروند,تویوتا راو 4 اینستاگرام,تویوتا راو 4 اقساطی,تویوتا راو 4 اسپرت,قیمت تویوتا راو 4 ارس پلاک,تویوتا راو 4 بررسی,تجربه رانندگی با تویوتا راو 4,قیمت تویوتا راو 4 پلاک اروند,تویوتا…
چرخ‌های جالب و متفاوت تویوتا راو 4

نسخه استاندارد تویوتا راو 4 خودروی اسپورت و برجسته‌ای است اما این راو 4 ویژه که مشاهده می‌کنید به خاطر برخی تغییرات ظاهری خود توجه بیشتری را جلب می‌کند.

کمپانی تیونینگ ورسوس مسئول تولید این راو 4 بوده و آن را به رینگ‌هایی با نام تریانا مزین کرده است. این رینگ‌ها ابعاد 20 اینچی داشته و پره‌های آن را می‌توان با رنگ مشکی براق و عناصر چشمگیر نقره‌ای سفارش داد.

سازنده این رینگ‌ها طرح دیگری با رنگ‌های مشکی و نقره‌ای را نیز در نظر گرفته و البته آن‌ها را با ابعاد 18 و 19 اینچی هم عرضه می‌کند.

شرکت سازنده رینگ‌ها یعنی Rays ارائه کننده برخی از بهترین رینگ‌های افترمارکتی بوده و در میان مالکان خودروهای ژاپنی از محبوبیت بالایی برخوردار است. البته این رینگ‌ها ارزان نبوده و قیمت آن‌ها از معادل 362 تا 594 دلار به ازای هر یک رینگ متغیر است.

البته تنها رینگ‌ها نیستند که باعث تمایز این راو 4 شده‌اند زیرا ورسوس اقدام به نصب قوس‌های چرخ جلوی جدید با ظاهر مشکی مات کرده است. این قطعات کمی پهن‌تر از نمونه استاندارد هستند. قوس چرخ های عقب نیز همان طرح مشکی مات را داشته و به این موارد باید نوارهای نورانی LED کوچک را هم اضافه کرد که درست زیر جلوپنجره قرار گرفته‌اند. آخرین تغییر این شاسی‌بلند ژاپنی هم کالیپرهای ترمز زرد روشن است که از پشت چرخ ها خودنمایی می‌کنند.

 

 

.