دانشمندان کالج دانشگاهی لندن توضیح دادند که افکار منفی ممکن است باعث تحریک بیماری آلزایمر شود.افکار منفی چیست,افکار منفی و واقعیت,افکار منفی دکتر هلاکویی,افکار منفی و مثبت,افکار منفی در قران,افکار منفی در بارداری,افکار منفی از نظر اسلام,افکار منفی اتوماتیک,افکار منفی افسردگی,افکار منفی از کجا می آیند,افکار اتوماتیک منفی چیست,افکار منفی و افسردگی,حذف افکار منفی از ذهن,افکار منفی بعد از خیانت,افکار منفی بعد از زایمان,افکار منفی بیش از حد,افکار منفی بیماری,افکار منفی بعد از ازدواج,افکار منفی برایان…
خطر مرگبار افکار منفی

دانشمندان کالج دانشگاهی لندن توضیح دادند که افکار منفی ممکن است باعث تحریک بیماری آلزایمر شود.

به گزارش اسپوتنیک، در مقاله دانشمندان دلیل جدید زوال عقل نام برده می شود. این مقاله در مجلهAlzheimer's & Dementia منتشر شده است.

در این تحقیقات که چندین سال طول کشیده است، ۳۶۰ نفر بالای ۵۵ سال شرکت کردند. داوطلبانی که سطح افسردگی و وحشت آنها اندازه گیری می شد معمولا اطلاع می دادند که درباره گذشته خود فکر می کنند و از آینده نگرانند. شرکت کنندگان همچنین تست حافظه، توجه، تفکر و اندیشه مکانی و زبان دادند.

مشخص شد که تکرار تفکرات منفیبا کاهش عملکرد شناختی مرتبط است ( به طور مثال بد شدن حافظه) که طی ۴ سال اتفاق می افتد و همچنین رسوب پروتئین های مضر در مغز اتفاق می افتد که باعث بیماری آلزایمر می شود. افسردگی و وحشت و ترس فاکتورهای توسعه زوال عقل است در عین حال برای اولین بار مشخص شد که این فاکتورها ممکن است الگوهای خاص از تفکر باشند.

 

 

.