پزشک ایرانی زندانی در آمریکا که با مایکل وایت شهروند آمریکایی که در ایران زندانی بود، مبادله شده بود به تهران بازگشت.مجید طاهری زندانی,مجید طاهری کیست,مجید طاهری گرگان,مجید طاهری شرق,مجید طاهری زندانی در آمریکا,مجید طاهری اراک,مجید طاهری اینستاگرام,دکتر مجید طاهری اراک,مطب دکتر مجید طاهری اراک,دکتر مجید طاهری در اراک,استاد مجید طاهری,شماره مطب دکتر مجید طاهری اراک,بیوگرافی مجید طاهری,مجید طاهری پزشک ایرانی,مجید طاهری تهران,داروخانه مجید طاهری تهران,دکتر مجید طاهری,داروخانه مجید طاهری,سایت مجید طاهری,مجید…
بازگشت پزشک ایرانی زندانی در آمریکا به تهران

پزشک ایرانی زندانی در آمریکا که با مایکل وایت شهروند آمریکایی که در ایران زندانی بود، مبادله شده بود به تهران بازگشت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، مجید طاهری، پزشک ایرانی که از ۱۶ ماه قبل به اتهام نقض تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه ایران در آمریکا زندانی بود، چند روز پیش با «مایکل وایت» شهروند آمریکایی که در ایران زندانی بود، مبادله شد.

مجید طاهری بامداد دوشنبه ۱۹ خرداد وارد ایران شد و در فرودگاه امام خمینی مورد استقبال حسین جابری انصاری، معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه این کشور  قرار گرفت.

​وی در بدو ورود به تهران گفت: وزیر محترم و مسئولان دیگر ماهها وقت گذاشتند تا اینکه بتوانند به من به عنوان یک پزشک ایرانی که به اتهام دور زدن تحریم های آمریکا بازداشت بودم، کمک کنند تا آزاد شوم. خیلی از آنها سپاسگزارم.

این پزشک ایرانی افزود: من به گروهی در دانشگاه تهران در خصوص ساخت واکسن ضد سرطان در انسان به ویژه خانمها کمک می کردم. می خواستم به عنوان یک پزشک که وظیفه حرفه ای، اخلاقی و ملی اش به همنوع و هموطن کمک کنم. متاسفانه اتهام غیرمنصفانه و واهی به من چسباندند و برای یکسال و 6 ماه در زندان بودم که با کمک خداوند و مسئولان ایرانی آزاد شدم.

 

 

.