وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با انتشار پیامی از ماجرای سه کلاهبرداری پرده برداشت.کلاهبرداری تلفنی بیمه,کلاهبرداری تلفنی رادیو جوان,کلاهبرداری تلفنی کارت به کارت,کلاهبرداری تلفنی همراه اول,کلاهبرداری تلفنی کارت بانکی,کلاهبرداری تلفنی اذری جهرمی,کلاهبرداری تلفنی عتبات عالیات,کلاهبرداری تلفنی با عابر بانک,کلاهبرداری تلفنی جدید,کلاهبرداری تلفنی از پزشکان,کلاهبرداری تلفنی از زندان,کلاهبرداری تلفنی از عابر بانک,کلاهبرداران تلفنی همراه اول,انواع کلاهبرداری تلفنی,کلاهبرداری تلفنی به نام رادیو جام…
هشدار وزیر ارتباطات ایران نسبت به کلاهبرداری تلفنی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با انتشار پیامی از ماجرای سه کلاهبرداری پرده برداشت.

به گزارش اسپوتنیک، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر نسبت به کلاهبرداریهای تلفنی از مردم هشدار داد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران بامداد دوشنبه در این توئیتر نوشت: امروز ۳ تماس داشتم. همه قربانی کلاهبرداری تلفنی.۵ میلیون تومان از آنها دزدی شده بود.

    امروز ۳ تماس داشتم. همه قربانی کلاهبرداری تلفنی. ۵میلیون تومان از آنها دزدی شده بود. دزدها خود را مجری رادیو جا زده‌ و گفته‌اند باحضور وزیر جوان قرعه‌کشی شده و جایزه‌ای برده‌اید. شماره کارت بانکی گرفته‌ و حسابشان را خالی کرده‌اند.
    لطفا دیگران را هم آگاه کنید تا کلاه سرشان نرود

​آذری جهرمی گفت: دزدها خود را مجری رادیو جا زده‌ و گفته‌اند با حضور وزیر جوان قرعه‌کشی شده و جایزه‌ای برده‌اید. شماره کارت بانکی گرفته‌ و حسابشان را خالی کرده‌اند.

وی همچنین تاکید کرد: لطفا دیگران را هم آگاه کنید تا کلاه سرشان نرود.

 

 

.