رئیس مجلس شورای اسلامی ایران امروز با صدور چهار حکم برای مسئولیت‌های داخلی مجلس، تغییر در ساختارهای داخلی مجلس را پیشنهاد داده است.چهار حکم قالیباف,تغییر در مجلس,رئیس مجلس شورای اسلامی,صدور چهار حکم,مسئولیت‌های داخلی مجلس,تغییر در ساختارهای داخلی مجلس,
چهار حکم قالیباف برای تغییر در مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران امروز با صدور چهار حکم برای مسئولیت‌های داخلی مجلس، تغییر در ساختارهای داخلی مجلس را پیشنهاد داده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، محمد باقر قالیباف در نخستین روزهای انتخابش به عنوان رئیس مجلس یازدهم چهار انتصاب در مجلس داشت؛ بر این اساس حمید اصلانی به معاونت اجرایی مجلس ، بابک نگاهداری به عنوان رییس حوزه ریاست مجلس، محمد سعید احدیان به عنوان دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس و محسن مکیان به عنوان مشاور و رییس مرکز حراست قوه مقننه منصوب شد.

انتصاب یک چهره علمی و فرهنگی به عنوان رئیس حوزه ریاست مجلس  از جمله این حکم ها بوده است.

یک چهره رسانه‌ای دستیار سیاسی و رسانه‌ای قالیباف شد

محمد سعید احدیان که به عنوان دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس منصوب شده، فعال مطبوعاتی و سیاسی می باشد. وی دانش آموخته رشته علوم سیاسی با گرایش سیاستگذاری عمومی است.

اصلانی از معاونت اجرایی سپاه تا معاونت اجرایی مجلس

انتصاب مشاور و رئیس مرکز حراست قوه مقننه : محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی  همچنین در حکمی «محسن مکیان» را به عنوان مشاور و رییس مرکز حراست قوه مقننه منصوب کرد.

 

 

.