جسد جورج فلوید به شهر هیوستون تحویل داده شد و فردا مراسم تشییع جنازه وی برگزار می شود.جورج فلوید کیه,جورج فلوید ویکیپدیا,جورج فلوید کیست؟,جورج فلوید چه کاره بود؟,جورج فلوید کی بوده,جورج فلوید زندگینامه,جورج فلویده,جورج فلوید کی بود,جورج فلوید کیست,جورج فلوید اتهام,جورج فلوید اینستاگرام,جورج فلوید امریکا,جورج فلوید بیوگرافی,جورج فلوید پلیس,جورج فلوید ترامپ,جورج فلويد تويتر,تصویر جورج فلوید,ترامب جورج فلويد,جورج فلوید جرم,جرج فلوید جرم,
مراسم تشییع جنازه جورج فلوید فردا برگزار می شود

 جسد جورج فلوید به شهر هیوستون تحویل داده شد و فردا مراسم تشییع جنازه وی برگزار می شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از کانال NBC با استناد به گزارش پلیس محلی، جسد جورج فلوید آمریکایی آفریقایی تبار، که مرگ وی در حین بازداشت پلیس منجر به شورش و اعتراض در آمریکا شد، برای تشییع جنازه به هیوستون منتقل شد.

همانطور که پیش از این رئیس پلیس هوستون گزارش داده بود، خانواده فلوید نیز برای برگزاری مراسم یادبودی که روز دوشنبه برگزار می شود، به تگزاس رسیدند.

انتظار می رود تعدادی از سیاستمداران آمریکایی و فعالان حقوق بشر در این مراسم یادبود شرکت کنند. به ویژه، احتمالاً نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده از حزب دموکرات، جو بایدن، شخصاً به حضور خانواده قربانیان می رود.

پس از کشته شدن فلوید در مینیاپولیس، موجی از اعتراضات و شورش ها در شهرهای ایالات متحده آمریکا برگزار شد. فیلم های ویدئویی در اینترنت ظاهر شد که در آن پلیس با دستبند فلویید با کوبیدن سر وی به زمین موجب مرگ وی می شود.

 

 

.