یکی از گویندگان قدیمی بخش خبری سازمان صدا و سیمای ایران به دلیل اظهار ارادت به خواننده‌ی ایرانی خارج نشین به حالت تعلیق در آمد.محمدرضا حیاتی در پایتخت,محمدرضا حیاتی کرونا,محمدرضا حیاتی سوتی,محمدرضا حیاتی در خندوانه,محمدرضا حیاتی پایتخت,محمدرضا حیاتی اینستاگرام,محمدرضا حیاتی چند فرزند دارد,محمدرضا حیاتی خندوانه,محمدرضا حیاتی ویکی,محمدرضا حیاتی ابی,محمدرضا حیاتی اخبار,محمدرضا حیاتی اهل کجاست,محمدرضا حیاتی الان کجاست,محمدرضا حیاتی اره,محمدرضا حیاتی بازیگر,محمدرضا حیاتی بازنشسته شد,محمدرضا حیاتی…
شائبه ممنوع التصویری گوینده بخش خبری تلویزیون ایران

یکی از گویندگان قدیمی بخش خبری سازمان صدا و سیمای ایران به دلیل اظهار ارادت به خواننده‌ی ایرانی خارج نشین به حالت تعلیق در آمد.

به گزارش اسپوتنیک، محمدرضا حیاتی گوینده پیشکسوت خبر تلویزیون ایران درباره واکنش صدا و سیما به صحبت‌ها و ابراز ارادتش به دو هنرمند ایرانی به نام‌های محمدعلی فردین و ابراهیم حامدی معروف به ابی عنوان کرد از سازمان با من تماس گرفتند گفتند فعلا نیایید و من هم گفتم چشمم.

ایشان در شرح این ماجرا و پاسخ به این اتفاق گفت: «عرض کردم من که بازنشسته شدم و همان موقع هم قبل از دستور شما تقاضا کردم اگر امکان دارد دیگر نباشم. اگرچه مردم و صدا و سیما را دوست دارم و دو سوم عمرم را در صدا و سیما گذرانده‌ام. و بعد از بازنشستگی به دعوت خود مسئولان سازمان که لطف کردند و گفتند باید باشم، کارم را ادامه دادم. هر وقت هم تشخیص دادند که نباشم، می‌گویم چشم. خدا شاهد است ظاهر و باطن من همیشه همین بوده است و اصلا روی دیگر ندارم که می‌گویند حیاتی می‌خواهد آن را نشان دهد.»

کاربران بسیاری از این اتفاق ابراز تاسف می‌کنند و عنوان می‌کنند از این پس جای خالی آقای حیاتی را در بخش خبری حس خواهند کرد. این کاربران معتقدند او حرف‌های مردم را زده است و ممنوع‌الکاری وی رفتاری کاملا غیرمنطقی است. کاربرانی نیز به تندی از صدا و سیمای ایران که باب میل افرادی خاص است انتقاد می‌کنند و عنوان می‌کنند چرا باید به این شکل افراد باتجربه را کنار گذاشت، این کاربران اما با روحیه دادن به آقای حیاتی از او حمایت می‌کنند. جمعی از کاربران نیز با کنایه عنوان می‌کنند وقتی گوینده خبر باشی و از حقیقتی بگویی که برخی تمایل به شنیدن آن ندارند، از کار برکنارت می‌کنند.

گروهی از کاربران به روبوسی ابی با گوهر خیراندیش و حضور وی در جشن ازدواج دختر این بازیگر پیشکسوت اشاره می‌کنند و معتقدند وقتی با این وجود خانم خیراندیش ممنوع‌الکار نشد، چگونه آقای حیاتی با یک تعریف و تمجید ممنوع‌التصویر شده است؟! این کاربران این اتفاق را تنها بهانه‌ای برای کنار گذاشتن این گوینده قدیمی و با تجربه عنوان می‌کنند.

 

 

.