جامعه‌شناس ایرانی علت حمله به قالیباف را بخاطر ظرفیت بالای قالیباف و مجلس تازه و تعهد کامل آنها به نظام مرتبط می داند.تحلیلگر ایرانی,دلایل حمله به قالیباف,جامعه‌شناس ایرانی,علت حمله به قالیباف,ظرفیت بالای قالیباف,مجلس تازه,
تحلیلگر ایرانی دلایل حمله به قالیباف را نام برد

جامعه‌شناس ایرانی علت حمله به قالیباف را بخاطر ظرفیت بالای قالیباف و مجلس تازه و تعهد کامل آنها به نظام مرتبط می داند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از صبح نو، حسین کچویان، جامعه‌شناس ایرانی علت حمله به قالیباف را بخاطر ظرفیت بالای قالیباف و مجلس تازه و تعهد کامل آنها به نظام مرتبط می داند.

کچویان گفت: شکل‌گیری مجلس به ریاست قالیباف، با شدت‌گیری حملات علیه وی همراه شده است. ترکیب ابتذال و خصومت شدید ویژگی این حملات تبلیغاتی است که احساس خطر عظیمی آن را تغذیه می‌کند. آشکارا این حس و تبلیغات ناشی از آن به ظرفیت بالای قالیباف و مجلس تازه و تعهد کامل آنها به نظام ارتباط دارد. حضور نیروهایی در تراز نظام یا نزدیک به آن در یک قوه موثر با هدف ارتقای همه‌جانبه کشور ریشه این ترس و هجوم تبلیغاتی است. این حملات همراه قالیباف نمایندگان را نیز هدف گرفته است. دورنمای یک حاکمیت یکدست و توانمند با نیروهایی که به‌جای انشقاق و تخریب، آماده جهاد برای سازندگی و اصلاح واقعی هستند، خواب از چشم دشمنانی ربوده است که سال‌ها با اتکای نیروهای نفودی و با ایجاد منازعات ویرانگر و انشقاق، فرصت‌ها و منابع ذی‌قیمت را تضییع کرده و متزایداً ما را به پرتگاه و سقوط نزدیک‌تر کرده‌اند. این حقایق مسوولیتی خطیر، حداقل به وزن احساس خطر دشمن، به دوش متعهدین به انقلاب اسلامی و کشور می‌گذارد تا با هر دیدی نسبت به قالیباف و نمایندگان به جهادی مشابه برای تحقق هدف‌های مجلس و دفع حملات علیه آنان، خاصه قالیباف دست زنند، چه! با تضییع این فرصت، نه فرصتی دیگر و نه روزهای نیکویی در انتظار ماست!

 

 

.