دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران بیان داشت: التماس‌ های ترامپ ‌و هوک برای مذاکره شاهدی بر این ادعا است که در حصر ناشی از اقتدار ایران گرفتار شده‌ اند.شمخانی,التماس‌ ترامپ برای مذاکره,اقتدار ایران,دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران,التماس‌ های هوک,
شمخانی: التماس‌ ترامپ برای مذاکره بخاطر اقتدار ایران است

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران بیان داشت: التماس‌ های ترامپ ‌و هوک برای مذاکره شاهدی بر این ادعا است که در حصر ناشی از اقتدار ایران گرفتار شده‌ اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، در صفحه توئیتری خود نوشت: نفت‌ کش‌ های ایرانی پس از انجام موفقیت آمیز مأموریت خود در حال برگشت به ایران هستند.

    #نفتکش‌های_ایرانی پس از انجام موفقیت‌آمیز ماموریت خود در حال بازگشت به کشور هستند. این یعنی راهبرد #مقاومت_فعال موثر بوده و ابلهانی که دنبال حصر ما بودند الان در حصر ناشی از اقتدار ایران گرفتار شده‌اند. التماس‌های #ترامپ ‌و هوک برای #مذاکره شاهدی بر این مدعاست.

​شمخانی ادامه داد: این یعنی راهبرد مقاومت فعال مؤثر بوده و ابلهانی که به دنبال حصر ما بودند، الان در حصر ناشی از اقتدار ایران گرفتار شده‌اند. التماس‌ های ترامپ و هوک برای مذاکره با ایران شاهدی بر این ادعاهاست.

 

 

.