به تازگی مطلبی جنجالی تحت عنوان «قانون تسهیل ازدواج»توسط مجلس منتشر شده است؛ اما اصل ماجرا چیست؟قانون تسهیل ازدواج جوانان,قانون تسهیل ازدواج جوانان چیست,قانون تسهیل ازدواج جوانان مصوب ۲۷ آذر ۱۳۸۴,قانون تسهیل ازدواج جوانان pdf,قانون تسهیل ازدواج جوانان مصوب 1384,قانون تسهیل ازدواج جوانان مصوب ۲۸ آذر ۱۳۸۴,قانون تسهیل ازدواج جوانان مصوب 84,قانون تسهیل ازدواج جوانان پزشکی,قانون تسهیل ازدواج جوانان ایران,عدم اجرای قانون تسهیل ازدواج,آیین نامه اجرایی قانون تسهیل ازدواج جوانان,آیین نامه اجرایی…
ماجرای جنجالی قانون تسهیل ازدواج

به تازگی مطلبی جنجالی تحت عنوان «قانون تسهیل ازدواج»توسط مجلس منتشر شده است؛ اما اصل ماجرا چیست؟

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، به تازگی متنی در شبکه‌ های اجتماعی با عنوان طرح «ازدواج اجباری» مجلس یازدهم در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است. بسیاری با استناد به این متن هجمه‌ هایی را به مجلس نوپای یازدهم وارد کردند.

🔹به تازگی متنی در شبکه‌های اجتماعی با عنوان طرح «ازدواج اجباری» مجلس یازدهم در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.
🔹بسیاری با استناد به این متن هجمه‌هایی را به مجلس نوپای یازدهم وارد کردند.  

​اما واقعیت این است که این موضوع نه تنها طرح مجلس یازدهم برای موضوع تشویق ازدواج و افزایش جمعیت نیست بلکه هیچ پیشنهاد هیچ مسئول و یا کارشناس خبره‌ حوزه خانواده هم نیست بلکه متنی است که اولین بار در سال ۹۷ سایت پارسینه با عنوان «قانون دوازده گانه برای تسریع و شتاب ازدواج» منتشر کرده بود.

پیش از این نیز حاشیه‌ هایی را برای چند تن از نمایندگان جوان مجلس یازدهم به وجود آورده بودند.

 

 

.