روسیه دارویی برای درمان کرونا ویروس را تولید کرده و به زودی به بیمارستان های کشور عرضه خواهد کرد.داروی کرونا ویروس در روسیه,داروی کرونا ویروس در کانادا,داروی کرونا ویروس روسی,داروی کرونا ویروس کانادا,درمان کرونا ویروس با جوش شیرین,داروی کرونا ویروس روسیه,دارو کرونا ویروس در روسیه,درمان کرونا ویروس در روسیه,قرص کرونا ویروس در روسیه,داروی کرونا ویروس در اسرائیل,داروي فيروس كورونا o 124,
سازنده داروی کرونا ویروس درباره ویژگی های دارو گفت

روسیه دارویی برای درمان کرونا ویروس را تولید کرده و به زودی به بیمارستان های کشور عرضه خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری ماروزوف مدیرکل شرکت بیوتکنولوژی روسی بیوکاد اظهار داشت: داروی Levilimab که برای درمان عوارض "کووید-19" ایجاد شده است، در اصل قرار بود برای روماتیسم استفاده شود.

از آنجا كه دنیا تجربه استفاده از این نوع دارو برای درمان بیماران مبتلا به "کووید-19" را دارد، ما آنرا دوباره تغییر دادیم و آزمایشات بالینی را شروع كردیم. در این بسته دو سرنگ وجود دارد که پزشکان می توانند بطور همزمان یا با کمی تأخیر تزریق کنند. سپس بیمار ده روز تحت نظر و پس از آن مرخص می شود.

ماروزوف تأکید کرد که این داروی کاملاً اصلی است، مولکولهای آن توسط این شرکت ساخته شده است. در ابتدا قرار بود بعد از شروع اوج بیماری بیمار تجویز شود، اما پزشکان بیمارستان مرکزی کلینیک ریاست جمهوری در چارچوب کار آزمایی های بالینی حالت استفاده دارو را تهیه کردند.

این مدیرکل شرکت بیوکاد افزود: به محض دیدن که فرد دچار تنگی نفس یا علائم دیگری از بیماری "کووید-19" می شود که می تواند در شرایط تشدید کننده ایجاد شود، آنها قبل از برنامه شروع به استفاده از آن می کنند.

پیش از این، سرویس مطبوعات بیوکاد گزارش کرده بود که این دارو طی سه هفته به بیمارستان های روسیه عرضه می گردد.

در روسیه تعداد مبتلایان به عفونت کرونا ویروس از مرز 467 هزار نفر فراتر رفت، 5689 بیمار قربانی شدند.

 

 

.