تصاویری از محاکمه بازپرسی که پیش از این حکم فیلتر تلگرام در ایران را صادر کرده منتشر شده است.علت فیلتر تلگرام در ایران,تاریخ فیلتر تلگرام در ایران,فیلتر دائمی تلگرام در ایران,تاریخ فیلترینگ تلگرام در ایران,شکست فیلترینگ تلگرام در ایران,علت فیلترینگ تلگرام در ایران,دلیل فیلترینگ تلگرام در ایران,دلایل فیلترینگ تلگرام در ایران,واکنش پاول دورف به فیلتر تلگرام در ایران,بهترین تلگرام ضد فیلتر در ایران,کدام تلگرام در ایران فیلتر نیست,فیلتر تلگرام های ایرانی,
محاکمه صادرکننده حکم فیلتر تلگرام در ایران

تصاویری از محاکمه بازپرسی که پیش از این حکم فیلتر تلگرام در ایران را صادر کرده منتشر شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه‌های ایران، بیژن قاسم زاده، بازپرس صادرکننده حکم فیلتر تلگرام در ایران به عنوان یکی از متهمان اصلی پرونده فساد اکبر طبری، معاون سابق قوه قضاییه در دادگاه حضور یافت.

🔹بیژن قاسم زاده، که با دستور فیلترینگ تلگرام مشهور شده بود به عنوان یکی از متهمان اصلی پرونده فساد اکبر طبری معاون سابق قوه قضاییه در دادگاه حضور یافت.

​گفتنی است، اولین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری، معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه و و ۲۱ متهم دیگر این پرونده، صبح امروز به ‌ریاست قاضی بابایی در شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد.

​شهریورماه سال ۱۳۹۵ امیر تتلو به اتهام توهین به قاضی بیژن قاسم زاده، بازپرس پرونده‌اش بازداشت شده بود. بیژن قاسم‌زاده همچنین در تابستان سال ۱۳۹۶ به عنوان بازپرس شعبه ویژه ورزش دادسرای کارکنان دولت حکم به بازداشت حمید بقایی، معاون اجرایی دولت محمود احمدی‌نژاد داد.

 

 

.