خبرمهم: رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف 76 دستگاه انواع خودروی داخلی و خارجی احتکار شده از 3 پارکینگ به ارزش 200 میلیارد ریال در شرق تهران خبر داد.کشف ۷۶ دستگاه,خودروی احتکار شده,شرق پایتخت,رئیس پلیس امنیت پایتخت,انواع خودروی داخلی و خارجی احتکار شده,ارزش 200 میلیارد ریال,
کشف ۷۶ دستگاه خودروی احتکار شده در شرق پایتخت

خبرمهم: رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف 76 دستگاه انواع خودروی داخلی و خارجی احتکار شده از 3 پارکینگ به ارزش 200 میلیارد ریال در شرق تهران خبر داد.

سردار علی ذوالقدر پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۷۶ دستگاه انواع خودروهای داخلی و خارجی احتکار شده از ۳ پارکینگ در حوالی بزرگراه «شهید سلیمانی» و «فلکه اول تهرانپارس» به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

وی در تشریح جزئیات این خبر،گفت: مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی با اقدامات فنی و تخصصی از اخباری مبنی بر نگهداری و احتکار خودرو در سه پارکینگ در حوالی بزرگراه «شهید سلیمانی» و «فلکه اول تهرانپارس» مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سردار ذوالقدر افزود: با اخذ دستور قضایی، مأموران در قالب سه اکیپ از پارکینگ‌های مذکور بازدید کردند که در نتیجه آن، ۷۶ دستگاه خودرو شامل ۲۰ دستگاه پراید، ۱۷ دستگاه تیبا، ۶ دستگاه هایما، ۱۳ دستگاه سواری پژو پارس، ۱۲ دستگاه سمند و ۸ دستگاه پژو۴۰۵ کشف کردند.

پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی خودروهای کشف شده ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، عنوان داشت: در این خصوص ۲ متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند./فارس

 

 

.