خبرمهم: دادگاه عالی ورزش موضوع اعتراض باشگاه پرسپولیس را در پرونده برانکو ایوانکوویچ به اطلاع این مربی رساند.برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس,برانکو ایوانکوویچ و همسرش,برانکو ایوانکوویچ سرمربی چه تیمی است,برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس شد,برانکو ایوانکوویچ تحصیلات,برانکو ایوانکوویچ اهل کدام کشور است,برانکو ایوانکوویچ اهل کجاست,برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس پیوست,برانکو ایوانکوویچ به کدام تیم رفت,برانکو ایوانکوویچ به کدام تیم پیوست,برانکو ایوانکوویچ بازیکن,برانکو ایوانکوویچ بیو گرافی,قرارداد برانکو…
برانکو: تماسی با پرسپولیسی‌ها نداشته‌ام

خبرمهم: دادگاه عالی ورزش موضوع اعتراض باشگاه پرسپولیس را در پرونده برانکو ایوانکوویچ به اطلاع این مربی رساند.

پس از صدور رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا در پرونده برانکو و باشگاه پرسپولیس، این باشگاه اعتراض رسمی خود را به دادگاه عالی ورزش ارسال کرد تا بررسی این پرونده همچنان ادامه داشته باشد.

پس از این موضوع دادگاه CAS با ارسال نامه‌ای به برانکو اعلام کرد به دلیل رسیدگی پرونده در این دادگاه، اجرای رای فیفا موقتا تعلیق شده است. با این حساب دو طرف باید منتظر باشند تا دادگاه عالی ورزش نظر نهایی را درباره این پرونده اتخاذ کند.

بر اساس رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا، باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت یک میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو ایوانکوویچ شده است.

البته باشگاه پرسپولیس در چند روز اخیر مدعی شده بود قصد دارد با برانکو مذاکره کند تا پرونده بدون طرح دعوا در دادگاه عالی ورزش به پایان برسد. در همین حال برانکو ایوانکوویچ  درباره این که باشگاه با او تماسی داشته یا خیر؟ گفت: من تماسی با آن‌ها نداشتم و در این‌باره باید از مسوولان پرسپولیس سوال کنید./ایسنا

 

 

.