خبرمهم: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در پذیرش با آزمون و بدون آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و غیردولتی‌ها خبر داد.ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی,ثبت نام کنکور کاردانی,ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99,ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹,ثبت نام کنکور کاردانی 99,ثبت نام کنکور از کاردانی به کارشناسی,ثبت نام کنکور کاردانی بدون ازمون,ثبت نام کنکور کاردانی دانشگاه ازاد,ثبت نام کنکور کاردانی ب کارشناسی ۹۹,ثبت نام کنکور کاردانی ب کارشناسی,ثبت…
تمدید مهلت نام‌نویسی کنکور کاردانی نظام جدید

خبرمهم: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در پذیرش با آزمون و بدون آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و غیردولتی‌ها خبر داد.

فاطمه زرین آمیزی روز یکشنبه اظهار داشت: فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته برای آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه های غیردولتی از ۱۱ خردادماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org آغاز شده است و این مهلت قرار بود ساعت ۲۴ امشب به پایان برسد.

وی افزود: مهلت ثبت نام تا روز چهارشنبه ۲۱ خردادماه برای ثبت نام داوطلبان تمدید شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور به شرایط ثبت نام داوطلبان در این آزمون اشاره و خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به تحصیل در دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی در صورتی که دارای شرایط باشند، به عنوان داوطلب این دوره فقط در یک رشته امتحانی و متناسب با رشته تحصیلی و کد رایانه ای دیپلم خود متقاضی شوند.

زرین آمیزی همچنین گفت: پذیرش در تعدادی از رشته های امتحانی بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) انجام می شود.

به گفته این مقام مسوول سازمان سنجش، در ۲ هزار و ۷۲۶ رشته محل بدون آزمون، تعداد ۱۰۰ هزار و ۹۵۶ نفر و در رشته های با آزمون ۱۵۱ هزار و ۵۲۹ نفر در سه هزار و ۷۴۳ رشته محل پذیرفته می شوند.

زرین آمیزی تاکید کرد: دانش آموزان شاخه فنی و حرفه ای، کاردانش یا شاخه نظری سال جاری همچنین دارندگان دیپلم شاخه فنی و حرفه ای، کاردانش یا شاخه نظری سال ۹۵ و قبل از آن نیازی به دریافت کد سوابق تحصیلی و ارایه آن ندارند.

وی درباره هزینه ثبت نام اظهار داشت: داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، نسبت به پرداخت مبلغ ۳۷ هزار تومان اقدام کنند و اگر داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های دانشگاه های غیردولتی است باید ۹ هزار و ۳۰۰ دیگر پرداخت کند.

 سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان برگزاری آزمون کاردانی نظام جدید، خاطرنشان کرد: این آزمون روز جمعه ۱۴ شهریور ماه برگزار می شود./خبرآنلاین

 

 

.