اعضای شورای عالی کار با تصویب افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کردند. افزایش حق مسکن کارگران,افزایش حق مسکن در سال 99,افزایش حق مسکن ۹۹,افزایش حق مسکن سال ۹۹,افزایش حق مسکن کارگران سال ۹۹,افزایش حق مسکن در سال ۹۹,افزایش حق مسکن کارگران چه شد,افزایش حق مسکن کارگران در سال ۹۹,افزایش حق مسکن کارگری,افزایش حق مسکن بازنشستگان تامین اجتماعی,احتمال افزایش حق مسکن,ابلاغ افزایش حق مسکن,احتمال افزایش حق مسکن کارگران,افزایش حق مسکن به کجا رسید,افزایش حق مسکن بازنشستگان,افزایش حق مسکن و بن خوار…
پایه مزد تغییر کرد

اعضای شورای عالی کار با تصویب افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «مهر»، در جلسه شورای عالی کار مقرر شد که حق مسکن از ۱۰۰ به ۳۰۰ هزار تومان افزایش یابد و پایه مزدی نیز دستخوش تغییر شد.

اعضای شورای عالی کار در نشست تعیین حق مسکن کارگران پس از گذشت ساعت‌ها مذاکره با تصویب افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کردند. به این ترتیب حق مسکن کارگران برای سال ۹۹ به ۳۰۰ هزار تومان رسید.

از دیگر مصوبات جلسه کاهش ۷۵ هزار تومانی پایه سنواتی کارگران بود که به ازای آن پنج درصد به پایه حقوق اضافه شد که در حقیقت پایه کارگران حداقل‌بگیر در سال جاری ۲۶ درصد افزایش یافت.

گفتنی است پایه سنوات پیش از این و در مصوبه فروردین ماه ۱۷۵ هزار تومان تعیین شده بود که با مصوبه امشب به ۱۰۰ هزار تومان کاهش یافت.

 

 

.