نماینده سابق مجلس ایران احتمال مذاکره با دونالد ترامپ را به دلیل ترور سردار سلیمانی بی معنی دانست.مذاکره با آمریکا رهبری,مذاکره با آمریکا در عمان,مذاکره با آمریکا هم خیانت است هم حماقت,مذاکره با آمریکا سم است,مذاکره با آمریکا در کلام رهبری,مذاکره با آمریکا قطعا منتفی است,مذاکره با آمریکا از دیدگاه رهبری,مذاکره با آمریکا نماینده مجلس,مذاکره با امریکا ظریف,مذاکره با آمریکا ظریف,مذاکره با آمریکا روحانی,مذاکره مستقیم با آمریکا برجام,به مذاکره با آمریکا خوشبین نیستم,مذاکره بهشتی با آمریکا,بیانیه مذاکره…
مطهری: مذاکره با قاتل سردار سلیمانی بی معنی است

نماینده سابق مجلس ایران احتمال مذاکره با دونالد ترامپ را به دلیل ترور سردار سلیمانی بی معنی دانست.

به گزارش اسپوتنیک، علی مطهری، نماینده سابق مجلس ایران در واکنش به پیشنهاد دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده برای مذاکره قبل از انتخابات آمریکا، اظهار داشت که مذاکره با قاتل سردار سلیمانی بی معنی است.

مطهری در توئیتی نوشت: ترامپ از آزادی نظامی آمریکا تشکر کرده و به ایران پیشنهاد مذاکره قبل از انتخابات آمریکا داده است. باید به او گفت اگر قبل از ترور سردار سلیمانی کورسویی برای مذاکره وجود داشت آن هم با جنایت تو از بین رفت چون به معنی مذاکره با قاتل سلیمانی خواهد بود.

    ترامپ از آزادی نظامی آمریکا تشکر کرده و به ایران پیشنهاد مذاکره قبل از انتخابات آمریکا داده است. باید به او گفت اگر قبل از ترور سردار سلیمانی کورسویی برای مذاکره وجود داشت آن هم با جنایت تو از بین رفت چون به معنی مذاکره با قاتل سلیمانی خواهد بود.

​​​در ادامه تنش‌ها میان ایالات متحدۀ آمریکا و جمهوری اسلامی ایران، آمریکا در بامداد سوم ژانویه سردار قاسم سلیمانی، فرماندۀ نیروهای قدس سپاه پاسداران ایران را به همراه ابومهدی‌ المهندس، معاون سازمان حشد الشعبی عراق در نزدیکی فرودگاه بغداد هدف قرار داده و ترور کرد. ایران نیز در پاسخ به این اقدام آمریکا، بامداد هشتم ژانویه در عملیاتی با نام "شهید سلیمانی" برای انتقام گیری از ترور فرمانده نیروهای قدس سپاه ایران، به دو پایگاه نظامی آمریکایی در عراق حملات موشکی انجام داد.

 

 

.