یک‌بار دیگر کارخانه بولینگ گرین کنتاکی شورولت شروع به تولید کوروت کرده است. این خودروساز آمریکایی به تازگی اطلاعات جالبی درباره آپشن های سفارش داده شده برای کوروت را منتشر کرده است.شورولت کوروت استینگری,شورولت کوروت ۲۰۲۰,شورولت کوروت c3,شورولت کوروت c6,شورولت کوروت zr1,شورولت کوروت c8,شورولت کوروت استینگری قدیمی,شورولت کوروت اروند,شورولت کوروت الکتریکی,شورولت کوروت اسپرت,شورلت کوروت اصفهان,شورولت کوروت با پلاک ملی,شورلت کوروت با پلاک ملی,قیمت شورولت کوروت به دلار,بررسی شورولت کوروت,بررسی شورولت…
معرفی محبوب‌ترین آپشن های شورولت کوروت 2020

یک‌بار دیگر کارخانه بولینگ گرین کنتاکی شورولت شروع به تولید کوروت کرده است. این خودروساز آمریکایی به تازگی اطلاعات جالبی درباره آپشن های سفارش داده شده برای کوروت را منتشر کرده است.

در بحث رنگ بدنه این رنگ قرمز Torch است که روی 25 درصد کوروت ها رفته است. دو رنگ محبوب بعدی از نوع سفید و مشکی هستند که 15 و 12 درصد افراد آن‌ها را انتخاب کرده‌اند. دو رنگی که کمترین استقبال را داشته‌اند زرد و برنزی هستند که هرکدام سهم 3 درصدی از کوروت ها را دارند.

وقتی وارد کابین شوید طرح جت بلک معمول‌ترین انتخاب خواهد بود زیرا 28 درصد افراد این پوشش را انتخاب کرده‌اند. طرح قرمز آدرنالین نیز با 25 درصد در رده دوم قرار گرفته است. رنگی که کمترین طرفدار را داشته رنگ قرمز مورلو است که تنها 1 درصد کوروت ها با این طرح سفارش داده شده‌اند. کمربندهای ایمنی مشکی‌رنگ انتخاب 63 درصد افراد بوده و دومین انتخاب محبوب نیز قرمز آدرنالین با سهم 18 درصدی بوده است.

تنها 17 درصد کوروت های سفارش داده شده از نوع کانورتیبل یا روباز بوده‌اند. خریداران این کوروت ها باید صبور باشند زیرا تولید کوروت کانورتیبل تا ماه جولای شروع نخواهد شد. تاکنون 56 درصد افراد خواهان تریم پرچم‌دار 3LT بوده‌اند.

83 درصد از افراد هم خریدار کوروت کوپه بوده‌اند که سهم تریم 3LT از سفارش این مدل 44 درصد بوده و در رده دوم پرطرفدارترین تریم های کوروت کوپه نیز 2LT با سهم 40 درصدی قرار دارد.

به خاطر شیوع ویروس کرونا کارخانه تولید کوروت تعطیل شد اما به تازگی این کارخانه بازگشایی شده است. تولید کوروت 2021 از ماه نوامبر شروع خواهد شد و ظاهراً این خودرو بیش از 20 به‌روزرسانی را تجربه خواهد کرد.

 

 

 

.